Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK Fest

Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK Fest

Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK Fest Суспільне: Кропивницький

У Гайвороні Кіровоградської області на фестивалі GoodoK Fest відтворювали атмосферу 20-х років минулого століття. Центральною фігурою свята був один з двох діючих паровозів в Україні. Торік з початку карантину пасажирський вузькоколійний потяг "Гайворон-Рудниця-Гайворон" перестав їздити. Коли обмеження зняли, рух потяга не відновили – розповів міський голова Роман Волуйко. Фестиваль GoodoK Fest вирішили влаштувати, щоб зберегти вузькоколійку.

На пероні залізничного вокзалу в Гайвороні у ретрокостюмах прогулювались та танцювали учасниці фестивалю, розташували театралізований ринок. На ньому продавали овочі, фрукти, рибу та одяг.

Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK FestСуспільне: Кропивницький

На колії стояв автомобіль ЗІМ. Цю легкову машину майже 60 років тому переобладнали і тепер вона їздить не дорогами, а вузькоколійкою – керма в автомобілі немає. Машиніст Микола Кравець возив на ній усіх охочих.

Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK FestСуспільне: Кропивницький

Цим скористався Олег Матюхов, який приїхав на фестиваль з Вінниці.

"Цікавлюся такою тематикою – технікою залізничною, рельсовою. Бачив цю техніку багато разів, але вперше спробував проїхатися", – розповів він.

На пероні розташували виставку ретромашин. Їх було чотири. Про одну з них розповів учасник фестивалю Юрій Стах.

"Автомобіль Вілліс – американський автомобіль, створений в 1941 році, їх випускали з 1941 по 1945 рік спеціально для Другої світової війни. Саме цей автомобіль 1943-го року. В Радянський союз вони надходили по ленд-лізу, тобто це була американська допомога у війні. Автомобіль збережений, він повністю оригінальний – двигун, кожен гвинтик оригінальний", – зазначив він.

Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK FestСуспільне: Кропивницький

Анатолій Горобець пропрацював на залізниці у Гайвороні майже 40 років. На його переконання, вузькоколійку треба зберегти.

"Я прийшов на фестиваль, може щось допоможе… Може, знайдуться спонсори, які дадуть трохи грошей, щоб відновити цю красу, щоб наші онуки прийшли і подивилися, сказали: "Тут працювали наші батьки, діди і прадіди". У минулому році мене попросили проїхатись на паровозі, у мене є права. Я побачив, як приїжджають з-за кордону люди і як вони радіють", – зазначив чоловік.

Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK FestСуспільне: Кропивницький

Лілія Шляховська прийшла на фестиваль із сином.

"Ну воно ж мені рідне, розумієте? Ми не хочемо, щоб його закривали. У мене дитинство пройшло, у мене бабуся жила в селі Осіївка і це був єдиний спосіб туди дістатися. Раніше ж не було так автомобілів, тобто ми дітьми раніше в школу поїздом їздили з близьких сіл", – розповіла жінка.

Машиністом паровоза під час фестивалю був Володимир Незвецький. Він розповів про принцип роботи потяга. "За рахунок горіння вугілля у топці котла нагрівається вода, відбувається випаровування води, тобто пароутворення, і потім пар через контролер машиніста потрапляє у парову машину".

Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK FestСуспільне: Кропивницький

Вузькоколійка у Гайвороні – найдовша в Україні – 78 кілометрів. Максимальна швидкість руху паровоза – 35 кілометрів. Щоб проїхати 50 кілометрів, треба використати тонну вугілля.

Провідник Анатолій Палянига працює на вузькоколійці 20 років. За його словами, на маршруті цього поїзда – 15 населених пунктів.

"Це Бершадь, Гайворон, як виїхати в сторону Рудниці, там такі села як Дохта, Корінівка, Щербакова – туди ні автобуси не ходять, нічого, тільки що оця залізна дорога. Людей їздило! 70-80 – це у одному вагоні, а їх в складі поїзда три. В рейс ходили по базарним дням, два рейси було, вдень і ввечері. А в будні дні він в 17.25 їхав на Рудницю, повертався о 07.30 ранку. Вартість проїзду тут мінімальна, вважайте: 25 гривень – 70 кілометрів", – зазначив він.

Залізничний вокзал Гайворона поринув в атмосферу 100-річної давнини. Як пройшов GoodoK FestСуспільне: Кропивницький

Поїзд зупинився перед залізничним мостом. За ним – Вінницька область. Тут усі охочі могли сфотографуватись.

Сніжана і Антон Базилевичі приїхали на фестиваль з міста Горішні плавні з Полтавської області. "Ми вперше таке бачимо, ми вперше таке відчуваємо, дуже багато емоцій, все таке класне! Ми просто такі люди – музиканти і нам треба емоції саме такі. Любимо подорожувати Україною і тому, хто це придумав – респект".

Ширина залізничної колії – 1 метр 25 сантиметрів, ширина вузької колії – 75 сантиметрів. У Гайвороні вузькоколійку побудували понад 130 років тому, говорить міський голова Роман Волуйко.

"На даний час в Україні тільки три діючих, наша – найбільша, наша у найбільш гарному стані. Є діючий паровоз, таких паровозів є два на всю Україну, один у місті Гайвороні, другий – у місті Києві, так звана дитяча залізниця.

Профспілковий комітет працівників залізниці попереджений про те, що на станції Бершадь вивільняється керівник і повністю весь персонал. Це по закону. Спочатку попереджається профспілка, а потім оголошується про те, що люди будуть вивільнені у зв’язку з оптимізацією. От зараз ми розуміємо, що це перші кроки для того, щоб залізницю можна було з часом закрити".

Гайворонський паровоз відремонтував киянин Дмитро Бабарика за 200 тисяч гривень.

"Ремонтували ми довго, мабуть, десь рік, тому що там поетапно робили котел, ходову частину… Я залізничний ентузіаст, займаюсь справою збереження залізниць-вузькоколійок по всій Україні. Займаюсь створенням музею у Львівській області, ну і періодично відвідую всі вузькоколійки і намагаюсь їх якимось чином підтримати", – повідомив він.

На утримання гайворойнської залізничної станції на рік витрачають орієнтовно 18 мільйонів гривень, говорить заступник голови обласної адміністрації Сергій Поліщук.

"Ми розуміємо, що ці цифри неточні, була створена робоча група, вона ще раз звернеться до керівництва Укрзалізниці для більш точного підрахунку на утримання цієї вузькоколійки і потім ми будемо вирішувати питання спільно з керівництвом області, обласною радою, запрошеними народними депутатами про подальшу долю і подальше фінансування. Є декілька пропозицій щодо вирішення питання фінансування, ми говорили про те, щоб якимось чином зменшити податок на землю, під якою знаходиться залізниця. Думаю, впродовж місяця ми вже точно будемо розуміти суму", – повідомив посадовець.

За словами Романа Волуйка, участь у фестивалі взяли тисяча людей. Наступний GoodoK Fest планують влаштувати за рік.

Коментувати ситуацію наживо в Укрзалізниці відмовились, тому журналісти Суспільного надіслали інформаційний запит директору регіональної філії "Одеської залізниці" Сергію Нікуліну стосовно того, чи планують відновлювати залізничні перевезення вузькою колією у Гайвороні.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди