У Сербії під час тренування затримали 19-річного воротаря гандбольного клубу. За що саме

У Сербії під час тренування затримали 19-річного воротаря гандбольного клубу. За що саме

У Сербії під час тренування затримали 19-річного воротаря гандбольного клубу. За що саме Pink

Спортсмена звинувачують в участі у злочинному угрупуванні.

Працівники спеціального загону Сербії затримали 19-річного голкіпера гандбольного клубу "Партизан" Воїслава Джорджевича. Про це повідомляє видання Vecer.mk.

Інцидент відбувся під час тренування "Партизана". У момент, коли гравці готувалися до наступного матчу, до зали увірвалися спецпризначенці, які завалили воротаря і наказали йому залишатися на підлозі.

ДжорджевичEkipa.mk

Затримання гандбольного голкіпера відбулося у межах спецоперації. Правоохоронці підготували відео, на якому затримують Джорджевича та інших потенційних злочинців.

За повідомленнями ЗМІ, Джорджевича затримали через підозру в участі у кримінальному угрупованні. Його партнери по команді, які перебували разом із ним під час затримання, були шоковані подією.

Спецпризначенці затримали не всіх учасників кримінального угрупування. Частина підозрюваних перебувають у розшуку.

Що відомо по справі голкіпера "Партізана"

  • Джорджевича звинувачують в участі у кримінальному угрупуванні Велья Неволя. Наприкінці січня 2021-го воно готувало замах проти президента Сербії Александара Вучіча.
  • За інформацією сербських ЗМІ, лідери кримінального угрупування мають відносини з фанатським рухом "Партізана".
  • У лютому 2021-го у Сербії пройшла спецоперація, внаслідок якої відбулися масові арешти членів Велья Неволя та представників фанатського угрупування.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів