12 очок та потужний данк. Як Олексій Лень зіграв перший матч у кар'єрі в плей-оф НБА АР

"Вашингтон Візардз" програли лише сім очок супернику.

Центровий збірної України Олексій Лень провів перший поєдинок у кар'єрі в плей-оф НБА. "Вашингтон Візардз" українця розпочали серію проти "Філадельфії 76ерс".

Матчем проти "76ерс" Лень перервав одну з найдовших серій без плей-оф в історії НБА. З урахуванням поєдинків у плей-ін НБА, звідки "Візардз" і вийшли у плей-оф, ця серія становила 533 матчі і була найдовшою серед чинних баскетболістів.

Проте цю серію Лень перервав уже після того, як вийшов у складі "Візардз" у першому ж матчі серії плей-оф із "76ерс".

Як Олексій Лень провів перший матч у кар'єрі в плей-оф?

Українець з'явився у складі "Візардз" зі старту і провів на майданчику 16 хвилин. Цього часу йому вистачило, щоб набрати 12 очок та здійснити 3 підбирання.

Крім набраних очок, Лень запам'ятався потужним данком, який виконав на початку третьої чверті. Отримавши передачу від Рассела Вестбрука, українець вколотив м'яча у кошик.

Результативних дій Леня не вистачило, щоб у першому матчі ж у кар'єрі в НБА здобути перемогу. "Візардз" поступилися "76ерс" із результатом 125:118.

Олексій Лень в НБА: що відомо

• Обраний на драфті "Фінікс Санз" під 5-м номером. Там він провів п'ять сезонів, після чого покинув команду у 2018 році.
  • Після "Санз" Лень виступав за "Атланту Гоукс", "Торонто Репторс". З кінця січня 2021-го є гравцем "Вашингтон Візардз".
  • У складі "Візардз" Олексій Лень провів 57 матчів (40 - зі старту) у регулярному чемпіонаті. За цей час він грав у середньому 15.8 хвилин, набираючи 7.1 очок, а також здійснюючи 4.4 підбирання.

Серії плей-оф у НБА тривають до чотирьох перемог однієї із команд. Наступна гра між "Візардз" та "76ерс" відбудеться у середу, 26 травня.

• 23 травня. "Філадельфія 76ерс" - "Вашингтон Візардз" 125:118 - 1:0