Волинська команда з боксу здобула перше місце на міжнародному чемпіонаті

Волинська команда з боксу здобула перше місце на міжнародному чемпіонаті Управління молоді та спорту облдержадміністрації

На міжнародному турнірі з боксу збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, — повідомили в управлінні молоді та спорту волинської облдержадміністрації.

Змагання тривали впродовж шести днів з 18 по 24 травня у місті Будва в Чорногорії. На міжнародний турнір з боксу "Кубок Чорногорії" поїхала збірна України з боксу, яка здобула на змаганнях перше загальнокомандне місце.

Волинська команда з боксу здобула перше місце на міжнародному чемпіонатіУправління молоді та спорту облдержадміністрації

Серед здобутків збірної — перемога волинянина. Учень школи вищої професійної майстерності, ковельчанин Владислав Дудар виборов срібну медаль у ваговій категорії 81 кілограм. Тренується хлопець у Миколи Потапюка.

Нагадаємо, наприкінці лютого троє луцьких боксерів отримали перші місця на турнірі в Польщі. Перемогу з Любліна до Луцька привіз боксер Іван Бєлік у ваговій категорії 36 кілограмів, Микита Абрамчук у ваговій категорії 48 кілограмів і Вадим Зарудницький у ваговій категорії 52 кілограми.