Найгірший результат за 3 роки. Як Юлія Левченко розпочала сезон у Діамантовій лізі

Найгірший результат за 3 роки. Як Юлія Левченко розпочала сезон у Діамантовій лізі

Оновлено
Найгірший результат за 3 роки. Як Юлія Левченко розпочала сезон у Діамантовій лізі Associated Press

Ярослава Магучіх участі у змаганнях не брала.

У британському Гейтсхейді розпочався новий сезон Діамантової ліги - найбільшого комерційного легкоатлетичного змагання з легкої атлетики. У неділю, 23 травня, мали відбутися фінали 16 дисциплін, однією з яких були жіночі стрибки у висоту.

Україна була представлена двома спортсменками у жіночих стрибках у висоту. Ярослава Магучіх та Юлія Левченко змагалися у Гейтсхеді за перемогу.

Для Магучіх ці змагання мали бути другими за останні три дні. У п'ятницю, 21 травня, українська стрибунка брала участь на турнірі в німецькому Дессау, де посіла друге місце - найкращою стала інша українка Ірина Геращенко.

Проте ще перед початком змагань стало відомо, що Ярослава Магучіх не стартуватиме. Таким чином, боротися за перемогу повинна була лише одна українка - Юлія Левченко.

Оновлено. Ще одна українка, Ольга Саладуха, не змагалася у потрійному стрибку на першому етапі Діамантової ліги.

Читайте також: Українки Геращенко й Магучіх завоювали перше-друге місце на турнірі зі стрибків у висоту в Німеччині

Для Юлії Левченко це був перший міжнародний старт за два з половиною місяці - востаннє вона змагалася на Євро в Торуні (четверте місце), де Магучіх здобула перемогу.

Головною суперницею українок були росіянка Марія Ласіцкене, яка змагалася на етапі в Гейтсхеді у якості нейтральної атлетки, а також британка Лейк Морган та італійка Алессія Трост.

Як Левченко виступила у стрибках у висоту?

Показати високий результат Левченко не змогла. Загалом українка виконала лише дві вдалі спроби: висоту 1.80 метри вона взяла з останньої спроби, після чого 1.84 м - з першої.

Наступну висоту 1.88 метри Левченко не взяла з двох спроб, після чого перенесла її на 1.91 метри. Однак і там подолати планку українська стрибунка не змогла - підсумкова дев'ята позиція.

Для Левченко це найгірший результат за останні три роки. У серпні 2018-го, на чемпіонаті Європі в Берліні, Левченко також посіла дев'яте місце, однак тоді показала результат 1.91 метри.

До останнього за перемогу між собою змагалися представниця Польщі Каміла Ліцвінко та британка Емілі Бортвік. Перемогу здобула Ліцвінко - хоча вона, як і Бортвік, не взяла висоту 1.94 метри, вона використала меншу кількість спроб.

Діамантова ліга, Гейтсхед. Стрибки у висоту (жінки). Результат

 1. Каміла Ліцвінко (Польща) - 1.91 метри
 2. Емілі Бортвік (Велика Британія) - 1.91 метри
 3. Лейк Морган (Велика Британія) - 1.88 метри

...

 • 9. Юлія Левченко - 1.84 метри
 • Ярослава Магучіх - не стартувала

Юлія Левченко: що відомо

 • У 2021 році Левченко лише одного разу потрапляла на подіум на міжнародних стартах. На змаганнях у Банській БистриціСтрибки у висоту в приміщенні вона посіла друге місце.
 • 1.84 метри - один із найгірших результатів Левченко у 2021 році. Гірше вона виступила лише на турнірі в Луцьку, посівши четверте місце із результатом 1.83 метри.
 • Востаннє Левченко перемагала на змаганнях на відкритому повітрі у Римі у вересні 2020-го - тоді вона показала результат 1.98 метри.

Календар наступних етапів Діамантової ліги

 • П'ятниця, 28 травня - Доха (Катар)
 • Четвер, 10 червня - Флоренція (Італія)
 • Четвер, 1 липня - Осло (Норвегія)
 • Неділя, 4 липня - Стокгольм (Швеція)
 • П'ятниця, 9 липня - Монако (Монако)
 • Вівторок, 13 липня - Лондон (Велика Британія)
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів