"Неймовірний досвід". Як Олексій Лень прокоментував перший у кар'єрі вихід у плей-оф НБА

"Неймовірний досвід". Як Олексій Лень прокоментував перший у кар'єрі вихід у плей-оф НБА

"Неймовірний досвід". Як Олексій Лень прокоментував перший у кар'єрі вихід у плей-оф НБА AP

Баскетболіст збірної України має можливість уперше за вісім років зіграти у матчах плей-оф.

Олексій Лень разом із "Вашингтон Візардз" вийшли у плей-оф НБА. Команда українського баскетболіста виборола останню путівку від Східної конференції, розгромивши "Індіану Пейсерс" з рахунком 142:115.

Для центрового збірної України цей вихід у плей-оф став першим у кар'єрі. Лень виступає в НБА з 2013 року, однак жодного разу до цього не проходив у плей-оф. І навіть був володарем унікального рекорду: ніхто з чинних баскетболістів НБА не мав довшу серію без "плей-оф", аніж він.

Читайте також: Олексій Лень уперше вийшов у плей-оф НБА та перервав одну з найдовших "безплейофних" серій в історії

Проте тепер Лень із "Візардз" може зіграти перші матчі плей-оф. Суперником "Вашингтона" стане переможець регулярного чемпіонату на Сході - "Філадельфія 76ерс".

Лень звернув увагу на те, що йому нарешті вдалося позбутися антирекорду, вийшовши у плей-оф. Хоча визнав: "плей-оф" для нього розпочався ще зі стадії плей-ін.

"Неймовірно. Це мій восьмий рік у НБА і ось уперше у плей-оф. Неймовірний досвід. Відчуття від плей-ін - наче це плей-оф. Кожна атака має значення. Можна було відчути, що інтенсивність була значно вищою, аніж у регулярному сезоні. Можливо, це найбільш вражаюча частина моєї кар'єри", - зазнавчив Лень.

Центровий збірної України також згадав момент переходу у склад "Візардз". Тоді команда йшла на передостанньому місці у регулярному чемпіонаті, однак змогла закінчити його на восьмій позиції. Самого Леня тоді відрахували зі складу "Торонто Репторс".

"Коли я лише прийшов сюди, команда, здається, йшла на останньому або на передостанньому місці на Сході". Але після цього нам вдалося піднятися і посісти восьме місце, що було досить весело. Хлопці згуртувалися і ми змогли пройти через усе це".

Олексій Лень в НБА: що відомо

  • Обраний на драфті "Фінікс Санз" під 5-м номером. Там він провів п'ять сезонів, після чого покинув команду у 2018 році.
  • Після "Санз" Лень виступав за "Атланту Гоукс", "Торонто Репторс". З кінця січня 2021-го є гравцем "Вашингтон Візардз".
  • У складі "Візардз" Олексій Лень провів 57 матчів (40 - зі старту). За цей час він грав у середньому 15.8 хвилин, набираючи 7.1 очок, а також здійснюючи 4.4 підбирання.

Що далі

  • Неділя, 23 травня. Перший матч Олексія Леня у плей-оф НБА проти "Філадельфії 76ерс".
  • Серії плей-оф НБА тривають до чотирьох перемог однієї з команд.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика