МБК "Миколаїв" переміг "Харківських соколів"

МБК "Миколаїв" переміг "Харківських соколів" Федерація баскетболу України

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" вперше переміг у 2020 році. Команда Віталія Чернія втретє в сезоні перемогла “Харківських соколів”.

Першу чверть господарі розпочали з рахунком 8:4. Гості відіграли відставання і першу десятихвилинку закінчили на свою користь - 18:21. На велику перерву команди пішли з рахунком 41:39 на користь господарів. У третій чверті миколаївці розтягували оборону гостей та виходили на вільні кидки, коли поруч немає суперника – 61:52. В останній десятихвилинці господарі паркету втримали свою перевагу. У підсумку 81:64 – це вже шоста перемога "корабелів" у цьому сезоні з 19 зіграних ігор.

Найрезультативнішими гравцями матчу в обох командах стали легіонери зі Сполучених Штатів Америки. У "корабелів" - Квентін Петерсон: 26 очок, шість підбирань - володіння м'ячем після невдалого кидка з гри або зі штрафного, 9 передач і три перехоплення. У "Харківських Соколів" - Делван Донт Грем: 29 очок, 10 підбирань і два перехоплення.

Наступну зустріч МБК "Миколаїв" проведе 8 лютого у спорткомплексі "Надія" проти БК "Дніпро". Початок гри о 16:00.