Федерер взяв участь в "челленджі" Світоліної та Монфіса. Він бив м'ячами у француза - і провалився

Федерер взяв участь в "челленджі" Світоліної та Монфіса. Він бив м'ячами у француза - і провалився

Друга серія з цього "челленджу".

Минулого року Еліна Світоліна та Гаель Монфіс у спільному аккаунті в Instagram виклали відео, як українка "випускає емоції", коли перебуває не в найкращому гуморі. Монфіс стояв біля стінки, а Світоліна наносила удари тенісними м'ячами з невеликої відстані.

Еліна жодного разу не влучила в Гаеля, як і було задумано. Ось як це виглядало:

Рік потому Еліна та Гаель, уже в статусі наречених, зняли продовження цього "челленджу". Тепер - за участю запрошеного гостя, експершої ракетки світу Роджера Федерера.

Як і попереднього разу Гаель Монфіс стояв біля стінки, але у другому відео удари наносила не Еліна, а Роджер.

Перед початком "серії ударів" українка дала кілька порад Федереру, наприклад, розслабити руки. Але уже третій удар швейцарського тенісиста - влучив точно у Монфіса.

Ось як це було: відео

Еліна одразу після влучання від Роджера зазначила: "Не пробуйте цього вдома", а Федерер сказав, що ця справа не врахована.

У своєму Twitter-аккаунті Федерер дописав, що він просто не у формі. І потрібно спробувати ще раз за кілька тижнів.

Як це взагалі сталося

Роджер Федерер готується до Ролан Гаррос у Женеві, де проживає Гаель Монфіс та Еліна Світоліна. Перед зйомкою цього відео, Федерер та Монфіс провели тривалу тренувальну сесію.

Це не вперше Роджер з'являється у відео Еліни та Гаеля. Одного разу він зайшов у сторіз українки та француза, привітавшись з їх аудиторією.

Що відомо

  • І Еліна, і Гаель, і Роджер готуються до старту Ролан Гаррос. Турнір Великого Шолому в Парижі розпочнеться в неділю, 30 травня. Усі три тенісисти потрапили до основної сітки.
  • Ще перед Ролан Гаррос Гаель Монфіс зіграє на турнірі в Белграді.
  • У світовому рейтингу Еліна Світоліна йде на шостому місці (жіночий рейтинг), Роджер Федерер - дев'ятий, Гаель Монфіс - п'ятнадцятий (чоловічий рейтинг).
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу