На Рівненщині дитина з'їла пігулки своєї бабусі. Хлопчик в реанімації

На Рівненщині дитина з'їла пігулки своєї бабусі. Хлопчик в реанімації

На Рівненщині дитина з'їла пігулки своєї бабусі. Хлопчик в реанімації Суспільне Рівне/фото ілюстративне

На Рівненщині дитина наїлася "Клофеліну", який належав бабусі. Чотирирічному хлопчику промили шлунок та госпіталізували до реанімації, — повідомили в Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги. Під час транспортування стан дитини погіршився.

Інцидент трапився близько 08:30 у суботу, 22-го травня, у місті Костопіль. Місцева жителька викликала "швидку" своєму чотирирічному синові, — повідомила старша лікарка зміни "екстренки" Любов Волинець.

"Жінка пояснила, що хлопчик наївся пігулок "Клофелін", які належали бабусі дитини. З її слів, він сам дістав медикаменти. Хлопчику промили шлунок та надали необхідні ліки згідно з протоколом", — розповіла Любов Волинець.

Лікарка уточнила: дитину "швидкою" з увімкненими проблисковими маячками доставили до реанімаційного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. У дорозі хлопчикові погіршало: з'явилися загальна слабкість, сонливість, сповільнився пульс, дитина перестала реагувати на запитання.

Про інцидент медики повідомили поліцію.

"Правоохоронці встановили: ліки належать онкохворій бабусі малюка. Ці медикаменти мама дитини, яка доглядає за хворою жінкою, ненароком залишила на видному місці. Із родиною поліцейські ювенальної превенції провели профілактичну бесіду", — повідомила пресофіцерка Нацполіції області Катерина Загурська.

Вона уточнила: наразі загрози життю дитини немає. Його родина благополучна, на жодних обліках не перебуває.

Суспільне готове озвучити позицію батьків чи опікунів хлопчика, якщо вони виявлять таке бажання та зв'яжуться з редакцією у будь-який зручний для цього спосіб.

Читайте також

  • У Рівному з отруєнням пігулками госпіталізували 11-річну дівчинку. Причиною отруєння назвали побутові непорозуміння.
  • 15 лютого в одній зі шкіл Київщини двоє семикласниць напилися пігулок, ймовірно, подивившись відео в одній із соцмереж. Одна із дівчат померла. У середу, 17 лютого, в Умані госпіталізували двох восьмикласниць з отруєнням такими ж таблетками.
  • На Прикарпатті двоє школярок отруїлися "Парацетамолом".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди