Майже 100 пасажирів за день розраховуються карткою в маршрутках Ужгорода

Майже 100 пасажирів за день розраховуються карткою в маршрутках Ужгорода

Майже 100 пасажирів за день розраховуються карткою в маршрутках Ужгорода

Вони розраховуються за проїзд в громадському транспорті Ужгорода за допомогою валідаторів. Про це сказав директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра. За вчорашній день електронним квитком розрахувалися 137 пасажирів. Нагадаємо, банківською карткою можна сплачувати за проїзд в автобусах «Електрон» в Ужгороді з 1 лютого.

Віталій Готра, директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт»

«Номер автобуса. Зареєструємося. Відповідно своєю карткою, щоб відбулася персоналізація людини, яка проходить. Я прикладаю власну карточку, йде реєстрація підключення цього автобуса. Підключили й відповідно здійснюємо контроль. Якщо є людина, яка оплатила, якщо у вас є картка «PayPase», прикладаєте карточку й на цьому вибиває, чи ви здійснювали оплату на цьому автобусі».

Заплатити за проїзд через валідатор можна за допомогою смартфону, або банківської картки з чипом. Радіон Краснов заплатив телефоном.

Радіон Краснов, пасажир

«Нещодавно мама мені зробила карточку. Тепер на автобусі тільки так і їжджу, щоб не носити з собою «мєлоч». Це зручніше. Я в інтернеті побачив, що це доступно, й зрозумів, що це моє».

За словами водія автобуса № 18 Олександра, охочих платити за проїзд через валідатор мало. З 7 до 12-тої години електронним квитком скористалися 4 пасажири.

Олександр, водій автобуса № 18

«Запитують, показую, підказую… Одна жіночка спитала: Робить? Кажу: робить … Вона доторкнулася, у неї пішло, та й все».

Якщо пасажир хоче сплатити за проїзд за двох людей через валідатор, то є два варіанти оплати.

Віталій Готра, директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт»

«Якщо в людини є смартфон, вона прикладає цей смартфон до валідатора, і відповідно оплачує за проїзд, і вибирає пільговий чи повний квиток. Карткою знімає 7 гривень. Зараз Приват доопрацьовує систему, щоб можна було і пільгові розраховувати».

За словами Віталія Готри, через валідатори можна сплатити за проїзд в автобусах № 18, 20 і 24.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди