Дніпровський Художній музей у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

Дніпровський Художній музей у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

Дніпровський Художній музей у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 22 травня, о 9:15 програма "Ідемо в музей" на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА запрошує в гості до одного з найбільших музеїв України — Художнього музею у Дніпрі.

Історія Дніпровського Художнього музею розпочинається у 1914 році — його заснували до 100-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Тут налічується близько 9 тисяч експонатів. Музей об'єднав у собі мистецтво різних періодів та шкіл: український живопис XVIII століття, західноєвропейське мистецтво, авангардне мистецтво, картини відомих імпресіоністів та експресіоністів ХХ століття й багато іншого. Серед картин є навіть полотно, авторство якого приписують великому Рембрандту.

Ведуча програми "Ідемо в музей" Оля Носко покаже найвизначніші картини музею й розповість маловідомі історії митців та їхніх творів. Глядачі дізнаються про Марію Башкірцеву — одну з перших художниць, чиї роботи придбав Лувр, та побачать картини батька українського авангарду — Давида Бурлюка.

Картини Володимира Боровиковського, Петра Нілуса, Бориса Кустодієва, Івана Грабара й інших визначних митців уже чекають на шанувальників прекрасного.

Більше визначних картин та постатей світового мистецтва — у програмі "Ідемо в музей" у суботу о 9:15 та о 19:00, а також у повторі в неділю о 22:05 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА та у мобільному застосунку suspilne.tv.

Нагадаємо, програма "Ідемо в музей" на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА виходить щосуботи о 9:15, 9:50, 19:00 та 19:25.

Попередні випуски можна переглянути на нашому сайті або на YouTube-каналі Суспільне Культура.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше