Українська кінопремія "Золота дзиґа" оголосила дату церемонії нагордження

Українська кінопремія "Золота дзиґа" оголосила дату церемонії нагордження

Українська кінопремія "Золота дзиґа" оголосила дату церемонії нагордження УНІАН

Церемонія нагородження переможців п'ятої кінопремії “Золота Дзиґа” відбудеться 12 червня – про це повідомляє Українська кіноакадемія на своєму офіційному сайті.

Цьогоріч Кінопремія “Золота Дзиґа” вручатиметься у 23 номінаціях, серед яких одна нова – “Найкращий ігровий серіал”. Лідерами за кількістю номінацій стали – “Погані дороги” (15), “Атлантида” (11), “Толока” (9), “Земля блакитна, ніби апельсин” (4) і “Черкаси” (4). Загалом на участь у П’ятій Кінопремії було подано 86 повнометражних та короткометражних стрічок, з яких до довгого списку увійшла 81 кіноробота.

“Кіноіндустрія – це живий організм, який подекуди може оступитися, впасти, але постійно піднімається, сягаючи нових вершин. І одне з наріжних завдань Держкіно, підтримувати галузь і надавати їй інструменти для подальшого розвитку та масштабування", – зазначила очільниця Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

Ведучими церемонії стануть журналіст і телеведучий Олег Панюта й акторка та телеведуча Дар’я Трегубова.

Нагадаємо, що цьогоріч почесну нагороду за внесок у розвиток українського кінематографа отримає Роман Балаян, якому виповнилося 80 років.

Читайте також

Огляд короткометражних фільмів з альманаху "Українська нова хвиля: Перезавантаження"

Розпочалося голосування за переможців "Золотої Дзиґи"

Спочатку Держкіно, тепер УКФ. Чи справді влада перетягує контроль над культурними інституціями

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше