Хокей. Україна не зуміла кваліфікуватися на Олімпійські ігри-2022

Хокей. Україна не зуміла кваліфікуватися на Олімпійські ігри-2022 Українська хокейна ліга

Збірна України з хокею двічі зазнала розгромної поразки в рамках кваліфікації на Олімпіаду-2022 в Пекіні та втратила шанси виступити на головних змаганнях чотириріччя.

У групі H 6 лютого підопічні Сергія Вітера невдало стартували в Нур-Султані проти господарів майданчика збірної Казахстану, поступившись 1:8. Єдиною шайбою відзначився нападник Сергій Бабінець.

7 лютого українці зустрічалися в Казахстані зі збірною Польщі. Розпочався матч обнадійливо – рахунок відкрив захисник Павло Таран. Утім, втримати перевагу в першому періоді не вдалося – поляки зрівняли рахунок. У другому періоді суперники вийшли вперед завдяки ще двом шайбам, які лишилися без відповіді української команди. В останньому періоді Польща довела рахунок до розгрому, забивши ще тричі. Підсумковий рахунок – 1:6.

Таким чином, з двома поразками Україна втратила всі шанси на путівку до олімпійського Пекіна, оскільки до наступного етапу вийде лише переможець групи. 9 лютого збірна України зіграє останній матч кваліфікації проти Нідерландів.