У Тернополі провели акцію до Дня вишиванки

У Тернополі провели акцію до Дня вишиванки

У Тернополі провели акцію до Дня вишиванки
Суспільне Тернопіль

Майже 400 людей у вишиванках сфотографувалися разом на Театральному майдані Тернополя. Це акція до 15-річчя Дня вишиванки. Організували акцію управління культури Тернопільської міськради та громадська організація "Жіноче коло Тернопілля", розповіла членкиня цієї організації Олеся Чванкіна.

За її словами, За її словами, в акції взяли участь школярі, працівники міськради, медики, волонтери та майстрині вишивки. Один із тих, хто одягнув вишиванку, волонтер Василь Конько.

"Мені не байдужа Україна, а вишиванка – це єдина Україна, весь колорит всіх цих гам, є всі пам'ятки. Червона – це воїни УПА, ОУН. Жовто-блакитна – це те, що зараз відбувається на Сході. Я прихильник того, що вишиванка має бути в душі, а тут такі люди, котрі люблять Україну", – каже Конько.

У Тернополі провели акцію до Дня вишиванки
У Тернополі провели акцію до Дня вишиванки. Суспільне Тернопіль

Світлана Козелко – співорганізаторка акції. Вона прийшла в борщівській вишиванці. Жінка каже, також займається вишивкою. А сорочку, яку сьогодні одягла, їй на 50-річчя подарували майстрині борщівської вишивки:

"Ми всі згуртувалися, сьогодні прекрасна погода і вирішили подарувати собі настрій, тернополянам".

Зробити спільне фото у вишиванках також прийшли учні Тернопільської школи №3 та працівники міської дитячої лікарні.

Оксана Лісовик, медпрацівниця Тернопільської міської дитячої лікарні

"Вишиванка – це є наш генетичний код. Наша сім'я дуже поважає цю традицію. Я маю різні види вишиванок, кожного разу їх поновлюю", – каже медпрацівниця Тернопільської міської дитячої лікарні Оксана Лісовик.

Читати також

На початок