Позитивно чи жахливо. Як українці оцінюють другий рік президентства Зеленського

Позитивно чи жахливо. Як українці оцінюють другий рік президентства Зеленського

Опитування
Позитивно чи жахливо. Як українці оцінюють другий рік президентства Зеленського
УНІАН

Чверть опитаних соціологічною групою "Рейтинг"оцінюють другий рік президентства Володимира Зеленського на відмінно або добре. Водночас 42% – незадовільно або жахливо.

Результати опитування також показали, що 34% респондентів оцінюють діяльність президента задовільно. Відносно краще оцінюють другий рік каденції чинного глави держави мешканці заходу та центру, молодь та виборці Зеленського.

Соціологи зазначають, що відносно кращі оцінки отримали такі сфери програми як "Держава в смартфоні", "Велике будівництво", звільнення полонених і заручників, зміцнення обороноздатності, міжнародна політика та об’єднання країни.

Середні оцінки отримали боротьба з коронавірусом, реформування освіти, оновлення кадрів в органах влади, припинення вогню на Донбасі та соціальний захист населення.

Найгірше опитані оцінили реформування медицини, економічний розвиток, земельну реформу, зменшення впливу олігархів на політику та боротьбу із корупцією.

Довідка. Опитування проводилося соціологічною групою "Рейтинг" 16-18 травня серед 2500 респондентів віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Що відомо

  • 20 травня 2021 року виповнюється два роки з моменту інавгурації шостого президента України Володимира Зеленського. З цього приводу він організував пресконференцію в ангарі заводу "Антонов" у Києві.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок