Переможний клатч ЛеБрона Джеймса у матчі проти "Ворріорз". Він вивів "Лейкерс" у плей-оф НБА: відео AP

Як лідер "Лейкерс" вирвав для команди перемогу в основний час.

Лідер "Лос-Анджелес Лейкерс" ЛеБрон Джеймс став автором вирішального кидка у матчі плей-ін НБА проти "Голден Стейт Ворріорз". Наприкінці зустріч він вивів команду у плей-оф, влучивши з-за дуги.

За півтори хвилини до кінця зустрічі між "Лейкерс" та "Ворріорз" рахунок був 100:100. У баскетболістів залишався ще час, щоб вирвати перемогу та позбавити себе необхідності грати овертайм.

Баскетболістам "Лейкерс" це вдалося. За 58.2 секунди ЛеБрон Джеймс отримав передачу від Колдвела-Поупа і виконав дуже непростий клатч, який виявився влучним.

Відео переможного кидка ЛеБрона Джеймса

Клатч форварда "Лейкерс" виявився переможним. У заключні секунди матчу жодна із команд не змогла відзначитися, і "Лейкерс" вийшли у плей-оф НБА.

Крім того, що кидок ЛеБрона Джеймса приніс "Лейкерс" перемогу, завдяки ньому він встановив унікальне досягнення. За інформацією ESPN, дистанція, з якою він виконав кидок, виявилася найдовшою для нього у сезоні 2020/21.

Загалом ЛеБрон жодного разу не виконував такі важливі клатчі у кар'єрі, коли до кінця зустрічі залишалося лише три хвилини.

Матч проти "Ворріорз" ЛеБрон Джеймс закінчив із трипл-даблом: 22 очок, 11 підбирань та 10 передач.

Що сказав ЛеБрон після матчу?

Лідер "Лейкерс" звернув увагу на те, що виконати кидок у таких умовах було ще складніше після того, як йому влучив у око гравець "Ворріорз" Дреймонд Грін. За дві хвилини до кінця ЛеБрон намагався виконати прохід, на заваді якого був гравець "Ворріорз".

"Після влучання пальця у моє око я бачив три кільця. Кидав у те, що посередині. Все вийшло, м'яч зайшов [у кошик]. Мені вже влучали в око раніше. Буде боляче у наступні два дні, але ми здобули важливу перемогу", - зазначив форвард "Лейкерс".

Команда ЛеБрона стала 14-м учасником плей-оф НБА і посіла сьоме місце у Західній конференції. Крім "Лос-Анджелес Лейкерс", сьоме місце собі гарантували "Бостон Селтікс".

• ЛеБрон Джеймс у середньому в сезоні 2020/21 проводить на майданчику 33.4 хвилини, набираючи 25 очок, а також здійснюючи 7.7 підбирань та 7.8 асистів.
  • "Лос-Анджелес Лейкерс" - чинні чемпіони НБА. У фіналі попереднього сезону вони здолали у серії "Маямі Хіт".
  • "Лейкерс" у плей-оф НБА зустрінуться проти другої команди Заходу - "Фінікс Санс".

• Останні учасники плей-оф визначаться у матчах між "Вашингтон Візардз" Олексія Леня та "Індіаною Пейсерс", а також "Голден Стейт Ворріорз" - "Мемфіс Гріззліс". Поєдинки відбудуться 20-21 травня відповідно.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів