"Рівер Плейт" з півзахисником у воротах виграв матч Кубка Лібертадорес: відео

"Рівер Плейт" з півзахисником у воротах виграв матч Кубка Лібертадорес: відео AP

Команда знайшла 11 футболістів на поєдинок і навіть перемогла.

Аргентинський "Рівер Плейт" із півзахисником у воротах та без запасних здобув перемогу у матчі проти "Санта-Фе" у груповому етапі Кубка Лібертадорес - південноамериканському аналогу Ліги чемпіонів.

За кілька днів до матчу "Рівер Плейт" повідомив, що ризикує вийти на матч у неповному складі і без голкіперів. У команді - спалах коронавірусу: 20 футболістів відправили на карантин, і серед них були усі чотири голкіпери, яких заявили на турнір.

"Рівер Плейт" опинився у ситуації, коли міг вийти на матч проти "Санта-Фе" у п'ятому турі у неповному складі і без номінального голкіпера. Проте у підсумку набрав футболістів на стартову одиннадцятку і навіть виграв.

Як "Рівер Плейт" вийшов із несприятливої ситуації?

Головний тренер команди Марсело Гальярдо намагався пришвидшити процес відновлення двох футболістів - захисника Хав'єра Піноли та хавбека Енцо Переса. Обидва гравці мали проблеми зі здоров'ям - Пінола відновлювався після перелому передпліччя, у Переса було м'язове пошкодження.

Відновити одного футболіста вдалося - саме Перес зайняв позицію на воротах. При цьому хавбек був ненайвищим гравцем у команді для позиції голкіпера - його зріст склав лише 1.77 метри.

Таким чином, "Рівер Плейт" зміг знайти 11 футболістів на матч проти "Санта-Фе". Пінола запропонував залишитися на лаві запасних, проте тренерський штаб від цього відмовився, не прагнучи ризикувати його відновленням.

Як "Рівер Плейт" зіграв із "Санта-Фе"?

Колумбійська команда намагалася скористатися спалахом коронавірусу в "Рівер Плейті". Перед матчем п'ятого туру "Санта-Фе" мав лише два очки, і перемога зберігала для команди шанси у боротьбі за вихід у плей-оф.

Проте "Рівер Плейт" за стартові шість хвилин відзначився двічі, після чого сів у захист. Аргентинська команда вибудувала схему із трьома центральними захисниками, намагаючись компенсувати відсутність номінального голкіпера.

Перес, зрештою, зробив один сейв у першому таймі, упоравшись із нескладним дальнім ударом. Після перерви "голкіпер" пропустив - на 75-й хвилині колумбійська команда змогла розіграти оборону "Рівер Плейта" і забити один м'яч. Однак більше "Санта-Фе" забити не зміг.

Відео гри Енцо Переса у матчі проти "Санта-Фе"

Що означає для "Рівер Плейта" перемога над "Санта-Фе"?

"Рівер Плейт" забезпечив собі виступ у південноамериканському кубку. Однак не гарантував вихід у плей-оф Кубка ЛібертадоресКоманда, яка фінішує третьою, гратиме у південноамериканському кубку - аргентинська команда все ще може фінішувати третьою.

Турнірна таблиця у групі "Рівер Плейта"

1. "Рівер Плейт" - 9 очок (5 матчів)
  2. "Флуміненсе" - 8 (5)
  3. "Хуніор" - 6 (5)
  4. "Санта-Фе" - 2 (5)

Випередити "Рівер Плейт" може "Хуніор", якому для цього необхідно здолати в останньому турі "Санта-Фе". Аргентинська команда зустрінеться із "Флуміненсе".

Матч "Рівер Плейта" проти "Флуміненсе" відбудеться 26 травня. У клубі розраховують, що до того часу частина футболістів і, зокрема, голкіпери, встигнуть одужати.

• "Рівер Плейт" чотири рази в історії перемагав у Кубку Лібертадорес - у 1986, 1996, 2015 та 2018 роках.
  • За кількістю трофеїв у всіх турнірах "Рівер Плейт" в Аргентині поступається лише клубу "Бока Жуніорс" - 50 проти 56.
  • У першому колі Кубка Лібертадорес "Рівер Плейт" зіграв внічию із "Флуміненсе" - 1:1.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа