Роман Яремчук забив ювілейний гол у сезоні чемпіонату Бельгії: відео

Роман Яремчук забив ювілейний гол у сезоні чемпіонату Бельгії: відео KAA Gent

Найрезультативніший сезон у кар'єрі українця.

Українські футболісти бельгійського "Гента" допомогли команді здобути надважливу перемогу в матчі передостаннього туру другого раунду чемпіонату Бельгії проти "Стандарда" - 2:0.

Нападник Роман Яремчук відіграв увесь матч, півзахисник Роман Безус був замінений на 90-й хвилині, а захисник Ігор Пластун вийшов на заміну на 72-й хвилині.

Роман Яремчук до того ж відзначився забитим голом у матчі: на 90+4 хвилині він встановив остаточний рахунок. "Гент" перехопив м'яч на своїй половині поля, Яремчук разом з нідерландцем Таріком Тіссудалі втекли в контратаку. Тарік протягнув м'яч до чужої штрафної і віддав пас на Романа, який забив його у порожні ворота - 2:0.

У Романа Яремчука - вісім результативних дій (шість голів та два ассисти) в останніх семи матчах за "Гент".

Відео голу Яремчука у матчі проти "Стандарда"

Цей гол став для Романа Яремчука ювілейним у сезоні чемпіонату Бельгії - українець забив 20 голів! Сімнадцять разів він відзначився у регулярному сезоні, і уже втретє у матчі другого раунду.

Яремчук йде на третьому місці у списку бомбардирів, а також проводить свій найрезультативніший сезон у кар'єрі.

Крім двадцяти голів у чемпіонаті, на рахунку Романа також три голи в інших турнірах.

Скільки голів забивав Яремчук у всіх сезонах за кар'єру

• 2013/14: виступав за "Динамо-2" (Перша ліга) - 3 голи (19 матчів)
  • 2014/15: "Динамо-2" (Перша ліга) - 4 голи (23 матчі)
  • 2016/17: "Олександрія" + "Динамо" (УПЛ) - 6 голів (27 матчів)
  • 2017/18: "Гент" (Бельгія) - 9 голів (34 матчі)
  • 2018/19: "Гент" (Бельгія) - 12 голів (45 матчів)
  • 2019/20: "Гент" (Бельгія) - 17 голів (30 матчів)
  • 2020/21: "Гент" (Бельгія) - 23 голи (42 матчі)

• "Гент" піднявся на перше місце у своїй групі другого раунду перед останнім туром - команда набрала 35 очок. У другого місця ("Мехелена") стільки ж очок. В останньому турі між собою зіграють саме ці команди у боротьбі за перше місце та вихід у Лігу Конференцій.
  • У складі "Мехелена" виступає ще один українець - Мар'ян Швед.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу