Морква, зелень та квіти. У Кропивницькому висаджують публічний сад на даху

Морква, зелень та квіти. У Кропивницькому висаджують публічний сад на даху

Морква, зелень та квіти. У Кропивницькому висаджують публічний сад на даху
фото Гончаренко центру

У Кропивницькому висаджують публічний сад на даху. Про це Суспільному розповіла директорка "Гончаренко центру", де його садять, Вікторія Талашкевич.

Спершу кропивничани, які захотіли висадити свої рослини, мали пофарбувати ящики та прийти на тренінг, під час якого розповідали про добрива та біогумус.

"Шістьом жителям Кропивницького, які захотіли створити свій сад на даху, ми видали спеціальні ящики, встелені агро-волокном. У них вони висадили моркву, зелень та різноманітні квіти. У нас залишилося ще 10 ящиків, які плануємо досадити протягом тижня, раніше це зробити нам заважав дощ".

Вікторія Талашкевич розповіла, що 60 мішків біогумусу привезла компанія Екостайл.

"Біогумус є фактично добривом, тому його треба розводити з ґрунтом. Виходить на кожен ящик треба 30 літрів біогумусу, ще 30 літрів ґрунту кожна людина мала принести сама. У нас є усі необхідні інструменти для догляду за рослинами, люди мають можливість приходити щотижня та доглядати за ними".

Кропивничанка Наталя Фенько у публічному саду на даху посіяла моркву. Каже: живе у квартирі, городніми справа ніколи не займалася.

"Посіяла моркву, я чомусь не полюбляю квіти, у мене таке відчуття, що вони у мене ніколи не виростуть. А з овочів я найбільше люблю моркву. Вона гарна, смачна і корисна. Я купувала спеціальний сорт насіння для ящика. Буду тепер щотижня ходити та перевіряти, як вона росте. Я ніколи нічого не садила, у мене навіть на балконі нічого не росте. Якщо вродить моркви, то це буде мені знак, що пора уже щось садити вдома".

Читайте також

Вибір редакції

На початок