Гандболісти запорізького "Мотора" ввосьме стали володарями національного Кубку. Як це було Суспільне Запоріжжя

Гандболісти запорізького “Мотора” ввосьме стали володарями національного Кубка. У фінальному двобої 18 травня підлеглі Гінтараса Савукінаса здолали представників Донеччини. Як розгортались події у головному матчі “Фіналу чотирьох” розіграшу Кубку України сезону 2020-21 далі в огляді.

У боротьбі за другий за рангом національний трофей зустрілись дві найсильніші вітчизняні команди — новоспечені переможці та срібні призери чемпіонату України. Незначну перевагу у два-три м'ячі гравці “Мотора” зуміли утримувати майже до перерви, але у заключні хвилини стартового тайму “Донбас”, завдяки діям свого воротаря Дмитра Веремчука, зумів зрівняти результат на табло Палацу спорту “Юність”. 11:11 з таким рахунком команди пішли на перерву.

Гандболісти "Мотора" восьмий раз стали володарями Кубку у "Фіналі чотирьох". Як це булоСуспільне Запоріжжя

У рівній боротьбі тривав майже увесь другий тайм фіналу. Доля матчу вирішилась в останні п'ять хвилин ігрового часу. Після рівного результату 24:24 “Мотор” зумів відзначитись трьома поспіль забитими м'ячами, причому зберігши свої ворота недоторканими.

У підсумку гра завершилась з результатом 27:24 на користь чинних чемпіонів країни.

"Сьогодні не склалася гра, для нас перший тайм взагалі був жахливим. Розбиратись будемо потім. Але у кінцівці головну роль відіграв наш лігочемпіонівський досвід. Ми мали кілька зустрічей, де потрібно були вирішувати завдання у завершальні хвилини. І сьогодні це нам допомогло переломити хід матчу. Однак, я не можу не відзначити як сьогодні бився “Донбас”, — каже капітан гандбольної команди "Мотор" Захар Денисов.

"Ми налаштували хлопців зіграти гідно. Не вдалося трохи наприкінці матчу ще більше загострити інтригу, але “Мотор” — це одна з кращих команд Європи. Не слід про це забувати. Втім, те, що гра видалась бойовою і порадувала вболівальників — дуже приємно", — поділився на післяматчевій пресконференції головний тренер ГК "Донбас" Іван Фучеджі.

По завершенні зустрічі організаційний комітет “Фіналу чотирьох” визначив кращих гравців матчу. У “Моторі” ним став Айденас Малашинскас із вісьмома голами в активі. У “Донбасі” відзначено дії воротаря Дмитра Веремчука.

Кубок України запорізький “Мотор” довірив отримати білоруському легіонерові — Максиму Бабічеву, котрий оголосив про завершення кар'єри.

Також під час урочистої церемонії “Мотор” і “Донбас” отримали нагороди чемпіонату України. Для запоріжців золото на національній арені є дев'ятим поспіль в історії клубу.