З 28 травня по 6 червня у Херсоні відбудеться фестиваль мистецтва "Чілдрен Кінофест"

З 28 травня по 6 червня у Херсоні відбудеться фестиваль мистецтва "Чілдрен Кінофест"

З 28 травня по 6 червня у Херсоні відбудеться фестиваль мистецтва "Чілдрен Кінофест" Pixabay

У Херсоні 28 травня стартує восьмий фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест". Щодня у ККЗ "Ювілейний" до 6 червня у рамках фестивалю відбуватиметься один ранковий безплатний сеанс.

Про це повідомляє Херсонська міська рада.

На перегляд фільмів запрошуються організовані групи дітей з інвалідністю, позбавлені батьківської опіки, діти-сироти, переселенці. Окрім організованих груп фестиваль зможуть відвідати всі охочі, які зареєструються на сайті: https://childrenkinofest.com.

У рамках фестивалю покази фільмів відбудуться у понад 20 містах України. Захід відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Дитячого фонду об’єднаних націй "Юнісеф".

Що відомо

  • "Чілдрен Кінофест" – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.
  • Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомоги якого оцінює фільм.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше