Данія включить у розширену заявку на Євро-2020 52 футболісти. Навіщо стільки

Данія включить у розширену заявку на Євро-2020 52 футболісти. Навіщо стільки

ЗМІ
Данія включить у розширену заявку на Євро-2020 52 футболісти. Навіщо стільки AP

У збірній хочуть врахувати всі можливі ризики, пов'язані з пандемією коронавірусу.

Тренерський штаб збірної Данії включить у розширену заявку збірної на чемпіонат Європи-2020 52 футболістів. Про це повідомляє місцеве видання Fotbollskalanen.

На початку травня УЄФА розширила заявки збірних на чемпіонат Європи з 23 до 26 футболістів. Цим уже скористалися кілька команд: Німеччина включила у заявку захисника Матса Хуммельса та форварда Томаса Мюллера, які не викликалися до збірної з 2018 року. А Франція - нападника Каріма Бензема, для якого це перший виклик за п'ять з половиною років.

Читайте також: Бензема потрапить у заявку Франції на Євро-2020. Його не викликали 5 років через скандал із шантажем

Інші збірні, наприклад, Україна, підготували розширені заявки, звідки потім будуть обирати гравців на турнір. Данія поки що свою заявку не оприлюднювала, але у ній мають бути понад 50 футболістів.

Джерело повідомляє, що 52 гравці отримали листа по електронній пошті від федерації футболу Данії. У ньому їх сповістили про прибуття до табору національної команди перед Євро-2020.

Навіщо Данія запросила стільки гравців?

На чемпіонат Європи Данія зможе заявити 26 гравців, хоча й викликала удвічі більше. Таким чином, федерація футболу Данії вирішила перестрахуватися на випадок можливих спалахів коронавірусу.

"Ситуація з пандемією коронавірусу змусила нас подивитися на ситуацію трохи ширше. Особливо, якщо через коронавірус ми на деякий час втратимо одразу кількох футболістів", - зазначив менеджер збірної Крістіан Норк'єр.

Остаточний склад на чемпіонат Європи Данія має повідомити до 1 червня. Після цього збірна матиме можливість зробити заміну у списку футболістів до початку турніру - саме за умов, якщо хтось захворіє коронавірусом.

Перед чемпіонатом Європи Данія зіграє два товариські матчі - проти Німеччини (2 червня), а також Боснії та Герцеговини (6 червня).

Що відомо про збірну Данії

  • Данія здобула перемогу на чемпіонаті Європи у 1992 році. На турнір у Швецію Данія потрапила після відсторонення Югославії.
  • На чемпіонаті Європи Данія зіграє в одній групі проти Фінляндії, Бельгії та Росії.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу