Гаель Монфіс виграв перший поєдинок за 15 місяців. Він перервав семиматчеву серію поразок

. AP

Востаннє французький тенісист перемагав ще до пандемії коронавірусу.

Француз Гаель Монфіс здобув першу перемогу на тенісному турнірі за 15 місяців. 14-а ракетка світу на турнірі в Ліоні виграв поєдинок проти бразильця Тіагу Вайлда.

Монфіс перед початком турніру у Ліоні отримав п'ятий номер посіву. І мав можливість перервати семиматчеву серію поразок на турнірах - перед цим француз покидав змагання, зігравши лише один поєдинок.

Попередньо суперником Монфіса мав стати представник Південної Африки Ллойд Джордж Гарріс. Проте через травму він на корт вийти не зміг, і саме тому його замінив бразильський тенісист.

У матчі проти Вайлда Монфісу вдалося перервати негативну серію. Хоча французу знадобилося 1:42 години, щоб здолати 122-у ракетку світу - 7:5, 6:4.

Востаннє Монфіс здобував перемоги ще на турнірі в Дубаї, який відбувся наприкінці лютого 2020 року. В ОАЕ француз пройшов трьох суперників і поступився у півфіналі першій ракетці світу Новаку Джоковичу. Таким чином, перемога над Вайлдом стала для нього першою з моменту поширення у світі пандемії коронавірусу.

Як виступав Монфіс після поразки Джоковичу?

• 14-21 вересня 2020-го. Виліт у 1/16 фіналу в Римі (Домінік Копфер, 97-а ракетка світу).
  • 21-27 вересня 2020-го. Виліт у 1/16 фіналу в Гамбургу (Яннік Ханфманн, 103-а)
  • 28 вересня - 11 жовтня 2020-го. Поразка у 1/64 фіналу на Ролан-Гаррос (Алєксандр Бублік, 49-а)
  • 26 жовтня - 1 листопада 2020-го. Виліт у 1/16 фіналу в Римі (Пабло-Карреньо Буста, 15-а)
  • 1-6 лютого 2021-го. Поразка на ATP Cup (Маттео Берреттіні, 10-а)
  • 8-21 лютого 2021-го. Виліт у 1/64 фіналу (Еміль Руусуворі, 86-а)
  • 10-16 травня 2021-го. Виліт у 1/32 фіналу (Лоренцо Сонего, 33-а)
  • 16-22 травня 2021-го. Перемога у 1/16 фіналу в Ліоні (Тіагу Вайлд, 122-а)

Що сказав Монфіс після перемоги?

Французький тенісист визнав, що був здивований своєю грою на старті турніру в Ліоні. І наголосив, що дуже радий переможному результату.

"Дуже неочікувано, що я виглядав дуже добре у найважливіші моменти. Добре подавав, виграв кілька хороших розіграшів. Тому я дуже радий цій перемозі", - зазначив Монфіс.

Наступним суперником французького тенісиста стане японець Йосіхіто Нісіока. Монфіс очікує непростого поєдинку проти суперника.

"Це буде непростий поєдинок. Він [Нісіока] зіграв хороший матч учора проти Г'юго Умбера. Це дуже солідний суперник, який швидко пересувається по корту".

Гаель Монфіс: що відомо

• Найвище місце у рейтингу ATP - шосте (у листопаді 2016-го).
  • За свою кар'єру Монфіс здобув 10 чемпіонських титулів. Востаннє - на турнірах у Монпельє та Ротердамі у 2020 році.
  • Монфіс лише одного разу перемагав на ґрунтовому покритті - у 2005 році на змаганнях у Сопоті.