Олімпійські Ігри у Токіо зроблять "екологічно чистими". Яким чином і що це означає

Олімпійські Ігри у Токіо зроблять "екологічно чистими". Яким чином і що це означає

Олімпійські Ігри у Токіо зроблять "екологічно чистими". Яким чином і що це означає AP

Викиди вуглекислого газу планують зробити нейтральними для навколишнього середовища.

Під час Олімпійських Ігор у Токіо будуть використовуватися ресурси відновлюваної енергетики. Про це повідомляє Inside the Games.

Оргкомітет Токіо-2020 вирішив, що вся енергія, яка необхідна для проведення Олімпійських та Паралімпійських Ігор, буде повністю надходити з відновлюваних ресурсів.

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - з 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

Постачальником електроенергії на спортивні споруди під час Олімпіади-2020 буде нафтовидобувна компанія ENEOS. Перед Іграми вона зобов'язалася постачати енергію лише із відновлюваних ресурсів.

У Кавасакі планують використовувати енергію з біомаси деревини - будівельних відходів та залишків деревини під час вирубки лісів. А ось у Фукусімі використають сонячну енергію під час Олімпійських Ігор.

В Японії приділяють значну увагу альтернативним та відновлюваним джерелам енергії. У Фукусімі у 2011 році відбувся потужний землетрус, у результаті якого померли щонайменше 19.7 тисяч людей. Крім цього землетрус призвів до аварії на місцевій атомній електростанції, яка стала однією із найбільших техногенних катастроф у світі.

Ініціатива Оргкомітету у Токіо відповідає рекомендаціям, встановленим Міжнародним олімпійським комітетом. Перед Олімпіадою-2020 МОК наголошував, що хоче провести Ігри, за яких викиди вуглекислого газу були б нейтральними для навколишнього середовища.

Крім цього, починаючи з 2030 року, організатори Олімпійських Ігор повинні забезпечити проведення змагань за умов, що викиди вуглекислого газу були б не лише нейтральними, але й позитивними для навколишнього середовища.

Олімпійські Ігри у Токіо пройдуть з 23 липня по 8 серпня.

Що відбувається з Олімпіадою-2020: хронологія подій

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів