Американська компанія запустила платформу для клонування голосів знаменитостей

Американська компанія запустила платформу для клонування голосів знаменитостей

Американська компанія запустила платформу для клонування голосів знаменитостей

Американська компанія Veritone, яка спеціалізується на технології штучного інтелекту, розробила платформу Marvel.ai, що дозволяє знаменитостям і авторам цифрового контенту створювати аудіодіпфейки свого голосу. Про це розповіло видання Bird in Flight з посиланням на Dazed.

За допомогою алгоритмів машинного навчання Veritone може клонувати голос клієнта, взявши за основу серію семплів. Це дозволить людині монетизувати свій контент – аудіокнигу, виступ на радіо, онлайн-лекцію або озвучку – не виходячи з дому. Користувач платформи отримує готову аудіодоріжку з власним голосом без фактичного студійного запису. У компанії підкреслюють, що можуть навіть відтворювати голоси покійних людей, спираючись на архівні дані.

Як стверджують представники компанії, маючи повний контроль над своїм голосом і його використанням, блогери, зірки та інші інфлюенсери зможуть буквально перебувати в кількох місцях одночасно.

Американська компанія запустила платформу для клонування голосів знаменитостей

"Це допоможе вивести їх роботу на новий рівень, який раніше був фізично неможливий, дозволить збільшити кількість проєктів і отримувати ще більше спонсорської підтримки", – уточнюють в Veritone.

Співробітники Marvel.ai також планують створити базу даних голосів, які можна буде "орендувати" для виробництва автоматично згенерованого контенту. Поки невідомо, чи будуть в колекції голоси реальних людей.

Раніше британська компанія Flawless випустила програмний пакет TrueSync, який за допомогою нейромережі синтезує рухи губ і лицьових м'язів акторів так, ніби вони говорять іншою мовою. Це дозволяє домогтися ілюзії того, що актори у фільмі вимовляють репліки з дубляжу, а не з оригінальної звукової доріжки.

Бажаєте дізнатись більше про DeepFake та як сучасні технології впливають на мистецтво у світі? Розповідаємо про роботу нейромереж, алгоритмів на основі штучного інтелекту та багато чого іншого.

Читайте також

Глибинні фейки. Як розпізнати та боротися із новою інформаційною загрозою

Ілюзія вибору або хто керує інформацією у твоєму смартфоні

Мистецтво, створене для Інтернету та з Інтернету: що ми знаємо про нет-арт

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше