Apple Music у червні запустить новий формат аудіо

Apple Music у червні запустить новий формат аудіо

Apple Music у червні запустить новий формат аудіо

Компанія Apple збирається оновити додаток Apple Music у червні. Після оновлення у сервісі з'явиться функція високоякісного lossless-аудіо та просторового звуку через Dolby Atmos. Про це повідомляється на сайті Apple.

У компанії підтвердили, що з червня у підвищеній якості без стиснення підписники зможуть прослухати весь каталог музики, а це понад 75 мільйонів пісень. Доплачувати за доступ до lossless-версій пісень не потрібно.

У додатку з'явиться можливість слухати треки такими, якими їх створювали виконавці, шляхом збереження кожного біта вихідного аудіофайлу за допомогою кодека ALAC (Apple Lossless Audio Codec). Lossless-формат буде доступний в CD-якості за підтримки двох швидкостей передачі даних без втрат – 24 біт/ 8 кГц і 24 біт/192 кГц.

Apple Music в червні запустить новий формат аудіо

Щоб включити звук у lossless-форматі, потрібно використовувати останню версію Apple Music, перейти у "Налаштування", потім в розділ "Музика", потім в "Якість звуку" і вибрати потрібний формат. Налаштувати якість можна окремо для кожної мережі – Wi-Fi та мобільного інтернету, а також офлайн для збережених треків.

Деякі композиції можна буде програвати з об'ємним звуком Dolby Atmos. За замовчуванням в цьому форматі (якщо він доступний для конкретного треку) будуть відтворювати музику на всіх вбудованих динаміках останніх моделей iPhone, iPad і Mac, а також на навушниках AirPods і Beats з чіпом H1 або W1.

Спочатку в форматі Dolby Atmos будуть доступні тільки кілька тисяч композицій, але пізніше його розширять на всю базу сервісу, а це понад 75 млн записів. Альбоми, доступні у Dolby Atmos, матимуть спеціальний значок, щоб їх було легше знайти.

Читайте також

Від VR-шоу до плавучого концерту. Які формати виступів вигадали українські музиканти у 2020 році

Як TikTok змінює музичну індустрію світу та впливає на результати "Греммі"

6 років тому відбувся бум онлайн-радіо. Що зараз із українськими інтернет-радіостанціями

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше