Федерація гімнастики України назвала причини участі збірної в московських змаганнях

Федерація гімнастики України назвала причини участі збірної в московських змаганнях

Федерація гімнастики України назвала причини участі збірної в московських змаганнях

Перша віцепрезидентка Федерації гімнастики України і головна тренерка Національної збірної команди України з художньої гімнастики Ірина Дерюгіна пояснила участь українських спортсменок в Гран Прі в Москві, яке відбудеться 7-9 лютого, "метою використувувати кожну можливість для підготовки спортсменок".

"Наша мета зараз — використовувати кожну можливість для підготовки спортсменок. Поясню одну річ: ліцензію на участь в Олімпіаді Україна отримала як країна. Тепер перед нами стоїть інше важливе завдання — визначитися, хто саме з спортсменок представлятиме нашу країну. В індивідуальних вправах це будуть дві гімнастки. А претенденток у нас шість. Шанс повинна отримати кожна. Тому все старти, які проводяться напередодні Олімпіади, мають таке велике значення. На Олімпійські ігри повинні їхати найкращі, а їх видно саме за результатами участі в змаганнях", — заявила Дерюгіна.

За її словами, цьогоріч в цілому заплановано 5 Гран Прі і українські спортсменки планують брати участь в кожному. Змагання в Москві — є першими в цьому списку. Віцепрезидентка вважає, що, по-перше, участь у Гран Прі в Москві вплине на рейтинг України, а по-друге, від результату московських змагань далі буде залежати, хто братиме участь у Гран Прі під час "Кубка Дерюгіної", який традиційно відбудеться в Києві в березні.

"Таким чином участь наших спортсменок в кожному Гран Прі збільшує наші шанси в рейтингу і зменшує шанси конкурентів. Давайте тримати кулаки за наших спортсменок і нехай вони там в Москві покажуть, на що здатна українська школа художньої гімнастики! Моральна підтримка додасть їм сил і впевненості", — закликала Дерюгіна.

Вона додала, що через велику кількість змагань цього року і обмеженість фінансування іноді "доводиться приймати непопулярні рішення".

Що відомо:

  • 5 лютого тренерський штаб збірної України вирішив відправити гімнасток Єву Мелещук і Христину Пограничну на Гран Прі з художньої гімнастики в Росії.
Категорії