Australian Open - не в Австралії? Чому тенісний турнір у 2022 році можуть перенести та куди саме

Australian Open - не в Австралії? Чому тенісний турнір у 2022 році можуть перенести та куди саме

ЗМІ
Australian Open - не в Австралії? Чому тенісний турнір у 2022 році можуть перенести та куди саме AP

Турнір відбувся із глядачами у 2021-му, проте у 2022-му можуть виникнути проблеми.

Відкритий чемпіонат Австралії у 2022 році може прийняти інша країна. Про це повідомляє місцеве видання ABC Sport.

Australian Open у 2021 році відбувся згідно планів у Мельбурні та супроводжувався кількома підготовчими турнірами. Водночас, організатори Відкритого чемпіонату Австралії внесли низку обмежень для спортсменів: після приїзду вони мали впродовж двох тижнів перебувати на обов'язковому карантині.

Попри це, турнір у Мельбурні відбувся із глядачами. Однак, як повідомляє видання, уряд хоче залишити кордони закритими на в'їзд до середини 2022 року.

Як рішення уряду може вплинути на Australian Open?

Закриті кордони для спортсменів означатимуть, що вони після приїзду матимуть знову перебувати два тижні на карантині. Противниками цього можуть бути тенісисти, які були незадоволені тим, що їм довелося перебувати стільки часу на карантині - на змаганнях у Європі та США їм було достатньо здати негативний ПЦР-тест на коронавірус, щоб не сидіти на самоізоляції.

"Я упевнений, що воно класно, що це [Australian Open] було, але якщо на кожному Грандслемі буде 14-денний карантин, то психологічно це дуже важко. Якщо себе готувати, що будеш сидіти у карантині - це дуже важко. Вважаю, якщо в Австралії наступного року будуть такі ж умови і треба буде летіти в такий самий карантин, багато гравців відмовляться", - повідомив після турніру український тенісист Сергій Стаховський.

Керівництво Відкритого чемпіонату Австралії спробує домовитися із владою країни щодо відмови від жорстких обмежень. Однак поки що уряд Австралії не планує робити винятки для спортсменів.

За інформацією ABC Sport, замість Мельбурну місцем проведення Відкритого чемпіонату Австралії можуть стати Дубаї або Доха, які приймали чоловічі та жіночі турніри на початку року. Джерело також повідомляє, що організатори турніру теж схильні до того, щоб провести його в іншому місці, аніж у тому, щоб взагалі скасовувати проведення Australian Open.

Крім тенісу, обмеження уряду Австралії вплинули на проведення одного із етапів гран-прі Формули-1. Гонка у Австралії мала відкривати календар чемпіонату світу з автогонок, проте у підсумку її попередньо перенесли на листопад.

Що відомо

  • За проведення турніру організатори Australian Open заробляють більш, ніж 300 мільйонів доларів.
  • Хоча Australian Open відбувся з глядачами, частина ігрових днів відбувалася за порожніх трибун через випадки захворювання коронавірусом. Проте вирішальні матчі змагань відбулися з глядачами.
  • Переможцями Australian Open-2021 стали серб Новак Джокович та японка Наомі Осака.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа