Україна здобула 10 медалей на Кубку світу з веслування. Результати змагань

Україна здобула 10 медалей на Кубку світу з веслування. Результати змагань Ukraine-canoe

Друге місце у заліку Кубка націй.

Збірна України завершила виступи на Кубку світу з веслування, що проходив в угорському Сегеді з 14 по 16 травня.

Кубок світу з веслування був другим поспіль турніром, що проходив в Угорщині. Перед цим там відбувся кваліфікаційний турнір на Олімпійські Ігри, за підсумками якого один українець - Павло Алтухов - здобув ліцензію, вигравши у фіналі каное-одиночок на 1000 метрів.

На Кубку світу з веслування на байдарках та каное Україна здобула 10 нагород. Дві з них - золоті: у жіночих каное-одиночці на 500 метрів та каное-двійці на 500 метрів.

Результати України на Кубку світу з веслування

• "золото": Людмила Лузан (каное-одиночка, 500 метрів), Людмила Лузан / Анастасія Четверікова (каное-двійка, 500 метрів)
  • "срібло": Анастасія Четверікова (каное-одиночка, 500 метрів), Марія Повх (байдарка-одиночка, 500 метрів), Марія Кічасова-Скорик / Людмила Кукліновська (байдарка-двійка, 200 метрів)
  • "бронза": Дмитро Даниленко / Олег Кухарик (байдарка-двійка, 500 метрів), Віталій Вергелес / Андрій Рибачок (каное-двійка, 500 метрів), Людмила Лузан / Анастасія Четверікова (каное-двійка, 200 метри), Марія Повх / Іван Семикін (байдарка-двійка, мікст, 200 метрів)

У медальному заліку Кубка світу з веслування Україна посіла четверте місце. Вона випередила Росію, яка також здобула дві золоті нагороди завдяки виграним срібним та бронзовим нагородам. Переможцями медального заліку стали німецькі веслувальники.

Медальний залік Кубка світу з веслування

1. Німеччина - 7 "золото" + 1 "срібло" + 1 "бронза"
  2. Угорщина - 4+8+3
  3. Іспанія - 3+1+0
  4. Україна - 2+3+5
  5. Росія - 2+0+0

У загальному заліку Кубка націй з веслування Україна за підсумками етапу у Сегеді - друга. Українці здобули 685 очок, поступаючись лише Угорщині.