Гол воротаря на 90+5 хвилині вирвав перемогу для "Ліверпуля" у матчі АПЛ. Як це сталося AP Images

Аліссон увійшов в історію.

"Ліверпуль" продовжує боротьбу за місце у Лізі чемпіонів наступного сезону. За три матчі до кінця сезону чемпіонату Англії команда Юргена Клоппа перебувала на п'ятому місці - чотири очки відставання від четвертої позиції.

Першим суперником "Ліверпуля" на фініші сезону був "Вест Бромвич Альбіон", який уже оформив виліт з АПЛ. Однак попри різну мотивацію, ВБА відкрив рахунок у матчі, а потім до останніх секунд втримував нічию - 1:1.

На 90+4 хвилині "Ліверпуль" заробив право на кутовий, на подачу пішов і воротар Аліссон Беккер. І саме він забив переможний гол у матчі! Після подачі м'яч полетів точно на бразильця Аліссона, який головою спрямував його у дальній кут воріт - 2:1 для "Ліверпуля".

Відео голу Аліссона:

• Огляд усього матчу: відео

Це перший гол воротаря в історії "Ліверпуля"! Аліссон - також перший голкіпер в історії АПЛ, який забив головою.

Що сказав Аліссон про цей гол

У післяматчевому коментарі бразильський воротар заявив, що присвячує гол своєму батькові, який помер кілька місяців тому: "Я б хотів, щоб мій батько бут тут і побачив цей момент. Упевнений, він святкує з ангелами".

Скільки воротарів забивали голи в історії АПЛ

• Аліссон - 6 воротар, який забивав у ворота чужої команди в чемпіонаті Англії.
  • Першим це зробив Петер Шмейхель ("Манчестер Юнайтед") - у 2001 році. Також відзначалися Бред Фрідель, Пол Робінсон, Тім Говерд та Асмір Беговіч.
  • Останній гол воротаря в АПЛ відбувся у 2013 році - Беговіч відзначився.

І що далі

• "Ліверпуль" за два тури до кінця чемпіонату Англії відстає від четвертого місця на одне очко. Саме вихід у топ-4 гарантує команді потрапляння у Лігу чемпіонів.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол