Достроково в Прем'єр-лігу не вийшло: "Верес" програв на виїзді "Металісту 1925"

Достроково в Прем'єр-лігу не вийшло: "Верес" програв на виїзді "Металісту 1925" Facebook Вереса

Рівненський ФК "Верес" перервав серію з чотирнадцяти безпрограшних поєдинків та на виїзді поступився харківському "Металісту 1925". У випадку перемоги рівняни могли б достроково завоювати путівку у Прем'єр-лігу.

Перший тайм

Верес почав програвати на початку матчу: до 13-ї хвилини рахунок уже був 2:0 на користь господарів. На восьмій хвилині підопічні Юрія Вірта пропустили удар з меж штрафного майданчика, а на 12-й хвилині, обігравши голкіпера на виході, гравець господарів пробив повз двох захисників, які були на лінії воріт.

До перерви у пасиві рівненської команди уже було чотири жовтих картки, у суперника - одна. Що ж до гри та моментів, то у першій половині очевидної переваги не спостерігалось від жодної з команд.

На останніх секундах першого тайму "Верес" мав шанс один м'яч відіграти, однак, голкіпер гостей був на висоті.

Верес-Металістскрін із трансляції

Другий тайм

На 50-й хвилині другого тайму Михайло Шестаков після прострілу із кутового був біля задньої стійки воріт суперника та ногою переправив м'яч у сітку. Рахунок 2:1.

На 59-й хвилині господарі мали шанс збільшити перевагу. Однак, голкіпер "Вереса" Богдан Когут врятував, перевівши м'яч у поперечку.

Однак, на 72-й хвилині "Верес" пропустив третій гол після подачі з кутового. 3:1.

На 82-й хвилині у ворота "Вереса" влетів четвертий гол: напад "Металіста 1925" обіграв у кілька дотиків захист та голкіпера рівненського клубу.

Отож, підсумок матчу 4:1 на користь "Металіста 1925"

Що означає програш для "Вереса"

У випадку перемоги над суперником у Харкові "Верес" достроково забезпечив би собі путівку у Прем'єр-лігу.

Після цього поєдинку, попри програш, "Верес" залишається лідером турнірної таблиці Першої ліги, найближчими переслідувачами є "Чорноморець" та "Металіст 1925", відставання становить 6 та 8 очок відповідно.

Нагадаємо, до Прем'єр-ліги потрапляють команди, які посядуть три перших місця. Тож "Верес" у випадку вдалих подальших поєдинків має шанси залишитись у трійці лідерів. Цими вихідними проходив 26-й тур із 30-ти.

• Якщо рівненський футбольний клуб "Верес" вийде з Першої у Прем'єр-лігу, то домашні матчі гратиме у Луцьку на тамтешньому "Авангарді". Це станеться у випадку, якщо однойменний стадіон у Рівному до того часу не буде готовий до прийому таких поєдинків. На засіданні Наглядової ради клубу 23 квітня оголосили, що клуб отримав остаточні підтвердження щодо ігор саме на Волині у разі підвищення в статусі.
  • У разі виходу до Прем'єр-ліги на наступний сезон Наглядова рада футбольного клубу "Верес" затвердила бюджет – це 77,5 мільйонів гривень. Затвердити бюджет з детально розписаними видатковою та дохідною частинами планують у червні, коли стане зрозуміло, чи здобув рівненський "Верес" путівку до еліти вітчизняного футболу.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки