Футбольний клуб "ВПК-Агро" переміг тернопільську "Ниву"

Футбольний клуб "ВПК-Агро" переміг тернопільську "Ниву" Суспільне Тернопіль

Із рахунком 2:1 завершився матч футбольного клуб "Нива" Тернопіль з командою "ВПК-Агро" з Вишневого Дніпропетровської області. Про це повідомив директор "Ниви" Андрій Тихий.

За його словами, матч відбувався на стадіоні імені Романа Шухевича в Тернополі. Перший гол на 23 хвилині першого тайму забив гравець"ВПК-Агро" Станіслав Куліш. На 60 хвилині Сергій Кисленко зрівняв рахунок – 1:1. Після призначеного пенальті на 84 хвилині Іван Білий з "ВПК-Агро" здобув перемогу своїй команді.

Футбольний клуб "ВПК-Агро" переміг тернопільську "Ниву"Суспільне Тернопіль

Це 26 тур Першої ліги Чемпіонату України з футболу, каже Андрій Тихий. Команда з Тернополя на 13 місці в турнірній таблиці. Наступна гра "Ниви" буде вдома з командою "Полісся" з Житомира. Матч запланували на 21 травня.