Роман Безус оформив другий дубль за сезон у чемпіонаті Бельгії

Роман Безус оформив другий дубль за сезон у чемпіонаті Бельгії KAA Gent

У Романа Яремчука - ассист.

Українські футболісти Роман Яремчук та Роман Безус зіграли за "Гент" у черговому матчі другого етапу чемпіонату Бельгії (клуб бореться за місце у Лізі Конференцій), ще один українець - захисник Ігор Пластун - провів матч на лаві для запасних.

"Гент" у рамках четвертого туру другого раунду грав у гостях з "Остенде" і розгромив суперника з рахунком 4:0. Гольову роль у цьому розгромі зіграли й українці. Роман Безус оформив дубль (відкрив рахунок та встановив остаточний підсумок), а Роман Яремчук - відзначився ассистом.

Саме українці організували перший гол у матчі. На 20-й хвилині Яремчук пасом зі своєї половини поля розрізав оборону суперника, знайшов Безуса, а той вийшов віч-на-віч з воротарем і ефектно перекинув його - 1:0. Ще у першому таймі "Остенде" залишилося в меншості.

А на 66-й хвилині матчі Безус оформив дубль: він намагався замкнути головою подачу з флангу, але вийшов пас на самого себе. З другого дотику Роман пробив повз воротаря з невеликої відстані.

На 73-й хвилині Безуса замінили, а Яремчук відіграв усі 90 хвилин.

Статистика Романа Безуса у "Генті" в сезоні 2020/21

• Забив 5 голів в останніх шести матчах (усього 5 голів у чемпіонаті), двічі відзначився дублем.
  • В активі Безуса - 8 результативних дій у чемпіонаті (5 голів та 3 ассисти), а ще 4 гольові дії (гол та 3 ассисти) у Кубку.
  • Усього відіграв у 32 матчах чемпіонату, 18 разів виходив у стартовому складі. В останніх 10 матчах - 9 разів виходив у старті.

Гольова статистика Безуса та Яремчука у чемпіонаті Бельгії

• Роман Яремчук - 19 голів та 7 ассистів.
  • Роман Безус - 5 голів та 3 ассисти.

• "Генту" залишилося зіграти ще два матчі у другому раунді чемпіонату - проти "Мехелена" та "Стандарда". Якщо "Гент" виграє свою групу, то пройде у плей-оф за право вийти у Лігу Конференцій.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол