Еліна Світоліна вилетіла від Іги Швьонтек в чвертьфіналі турніру в Римі

Еліна Світоліна вилетіла від Іги Швьонтек в чвертьфіналі турніру в Римі AP

Перший очний матч між тенісистками виграла представниця Польщі.

Матч Еліни Світоліної проти Іги Швьонтек закривав програму чвертьфінального раунду турніру WTA 1000 в Римі. Тенісистки мали визначити переможницю ще в п'ятницю, однак через дощ гру перенесли на ранок суботи, 15 травня.

Швьонтек - чинна переможниця Ролан Гарросу, Світоліна - дворазова тріумфаторка турніру в Римі. А у цьому очному матчі перемогла саме Іга.

Перший сет представниця Польщі виграла доволі впевнено: два брейки, захистила усі свої подачі - 6:2 за 37 хвилин.

На старті другої партії Світоліна повела з брейком (2:1), але одразу програла три гейми поспіль (2:4). Українка змогла вирівняти ситуацію, 5:5. Однак за рахунку 5:6 на користь Іги, Еліна програла свою подачу, а разом з нею і матч.

• WTA 1000. Рим. Чвертьфінал

Еліна Світоліна (Україна, 5) - Іга Швьонтек (Польща, 15) 0:2 (2:6, 5:7)

• За підсумками турніру в Римі, Еліна Світоліна повернеться у топ-5 світового рейтингу - обійде Софію Кенін.
  • Далі у календарі світового туру - турніри в Пармі та Страсбурзі, після чого Ролан Гаррос.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол