Україна показала найкращий результат в історії чемпіонатів Європи з артистичного плавання AP

Рекордне Євро для України.

Збірна України з артистичного плавання завершила виступи на чемпіонаті Європи-2021. Змагання у цьому виді спорту - складова Євро з водних видів спорту, але медальний залік окремо вираховується у кожному виді.

Усьго на Євро-2021 з артистичного плавання було розіграно 10 комплектів нагород, Україна виступала у восьми дисциплінах (не змагалися лише в змішаних змаганнях) - у всіх піднялася на подіум.

Результат збірної України на чемпіонаті Європи-2021 - 4 "золота" та 4 "срібла", усього 8 медалей. За кількістю нагород Україна - перша в заліку, за кількістю золотих медалей - друга (попереду РосіяРосіянки виграли усі дисципліни, де виступали. Україна перемогла там, де не було росіянок), загалом лише дві команди вигравали "золото" на Євро (це Україна та Росія).

Медальний залік Євро-2021 з артистичного плавання

1. Росія - 6 "золото" + 0 "срібло" + 0 "бронза"
  2. Україна - 4+4+0
  3. Іспанія - 0+3+1
  4. Греція - 0+2+1
  5. Білорусь - 0+1+2

Вісім нагород - найбільша кількість медалей, які Україна вигравала на одному Євро з артистичного плавання. А чотири "золота" - абсолютно найкращий результат для збірної в історії.

На усіх попередніх чемпіонатах Європи українки сумарно виграли три золоті медалі, а у 2021 році - чотири! Тепер в активі збірної України - сім золотих нагород в історії Євро з артистичного плавання.

Результати України на Євро у артистичному плаванні

• 2008 рік - 0 "золото" + 0 "срібло" + 3 "бронзи"