Україна втратила "золото" чемпіонату Європи у стрибках у воду в останній спробі

Україна втратила "золото" чемпіонату Європи у стрибках у воду в останній спробі

Україна втратила "золото" чемпіонату Європи у стрибках у воду в останній спробі LEN

Тільки "бронза" для України.

Українська пара стрибунок у воду Ксенія Байло та Софія Лискун були вкрай близькими до "золота" чемпіонату Європи у синхронних стрибках з 10-метрового трампліну. Цей дует пройшов у статусі лідера чотири з п'яти спроб, але обмежився "бронзою".

Українки захопили лідерство після першого стрибка, а тоді зміцнили його після другої спроби. У наступних двох стрибках Байло та Лискун відірвалися від усіх суперниць, крім Росії. Однак перевага була за українками - більше 6 балів різниці, а у третього місця вигравали більше 25 балів.

Утім, Байло та Лискун провалили свою фінальну спробу. Вони не розкрилися для входу у воду, отримали за стрибок 46 балів - і втратили як "золото", так і "срібло". А перевагою над четвертим місцем склала лише 2.5 бали.

Україна ніколи раніше не здобувала "золота" чемпіонату Європи саме у цьому виді стрибків, Лискун та Байло були близькими до першого в історії тріумфу, але втратили "золото".

  • Чемпіонат Європи. Синхронні стрибки у воду. 10 м. Жінки
  1. Росія - 307.44
  2. Велика Британія - 290.58
  3. Україна - 286.74

Усі медалі України на Євро-2021 зі стрибків у воду

  • "золото": змішані синхронні стрибки з 10 м (Олексій Середа та Ксенія Байло)
  • "бронза": синхронні стрибки з 3 м, чоловіки (Олександр Горшковозов та Олег Колодій), синхронні стрибки з 10 м, жінки (Ксенія Байло та Софія Лискун)
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа