Екскурсію історичними місцями організували в Мукачеві

Екскурсію історичними місцями організували в Мукачеві

Екскурсію історичними місцями організували в Мукачеві

Провів її сьогодні екскурсовод Максим Адаменко. Участь могли взяти діти та дорослі. Тривали оглядини історичних місць Мукачева годину.

Першими на екскурсію містом прийшла Олена Станинець з синами та донькою.

Олена Станинець, прийшла на екскурсію

«Так як зараз період карантину, дітки знаходяться вдома, більшість часу вони проводять за телевізором та телефонами, комп’ютерами. Хотілося, щоб щось нове дізналися. У місті багато пам’ятників, різних будівель стародавніх, про які ми нічого не знаємо. Знаємо, що вони щось символізують, тому було цікаво дізнатися як мені, так і дітям. Заодно погуляємо.»

Даніель Станинець, прийшов на екскурсію

«Мені екскурсія дуже сподобалася. Найбільше запам’яталася розповідь про Мігая Мункачі та його маєток – Художньої школи. Цікаве дізнався, що багато років тому, це не була площа Кирила Й Мефодія. Її розділяли на два рядки: як панська частина і така, як для людей, для солдат, де знаходилися казарми солдат для простолюдин, селян.»

На другій локації – біля Художньої школи Мігая Мункачі, до екскурсії приєднався Микола Бойчук із сім’єю.

Микола Бойчук, прийшов на екскурсію

«Проживаючи в місті Мукачеві, давно хотілося пройтися деякими такими місцями, повз які я часто проходжу, про які не знаю й не обізнаний у тому, що я бачу. Тобто історичні цінності нашого міста: будинки, які працюють тут, у яких проживають люди, починаючи від часу забудови й тим, що там відбувається на сьогоднішній момент.»

За словами екскурсовода Максима Адаменка, для школярів екскурсії містом він проводить щотижня. Цього разу вирішив провести й для дорослих.

Максим Адаменко, екскурсовод

«Ця екскурсія була започаткована багато років тому. Її мета – донести, навчити школярів Мукачева про історію міста, про символіку міста, з чого місто починалося, хто в місті мешкав, які символи і за що потрібно любити місто. Це стандарт однотипний, однаковий. Він починається звідси, з подвір’я католицької церкви, це історичний центр міста, навколо церкви місто розросталося, далі рухається до сучасної площі міста, перед ратушою, ми закінчуємо в сесійній залі, де приймаються чи вирішуються закони нашої життєдіяльності.»

Наступного тижня вільну екскурсію Мукачевом Максим Адаменко проведе для школярів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди