Динамо проведе перший матч після зимової перерви без глядачів

Динамо проведе перший матч після зимової перерви без глядачів

Динамо проведе перший матч після зимової перерви без глядачів Facebook

Під час матчу 22 лютого проти полтавської Ворскли набуде чинності покарання, яке столичний клуб отримав через поведінку вболівальників в поєдинку 14 туру УПЛ проти Шахтаря.

Про це повідомив офіційний сайт Динамо Київ. Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу відхилив апеляцію Динамо стосовно санкцій, накладених раніше. Тож, підопічні Олексія Михайличенка проведуть перший матч після відновлення сезону без свого "одинадцятого гравця", а також сплатять штраф у розмірі 500 000 грн. Поєдинок проти Ворскли відбудеться на стадіоні ім. Лобановського.

"Під час засідання Апеляційного комітету УАФ та прийняття ним рішення, члени даного дисциплінарного органу повністю проігнорували всі аргументи Динамо», – прокоментував юрист Динамо Дмитро Бріф.

Фахівець наголосив, що жодних відеозаписів, які б доводили порушення, не надано і жодна особа не була притягнута до відповідальності, тож, за його словами, ознак злочину немає.

Як відомо:

  • За вигуки з гостьового сектора в Харкові, які були трактовані гравцем “Шахтаря” Тайсоном як расистські, оскільки нібито імітували звуки мавп, КДК УАФ ухвалив рішення покарати київське Динамо одним матчем без глядачів (плюс один – умовно) та штрафом у 500 000 грн. Клуб подав апеляцію.
  • Самі вболівальники тоді трактували свою поведінку як "акцію за порятунок плямистих сов" - виду пернатих, що зникає. За їхніми словами, вони імітували не мавпячі вигуки, а крик сов, аби привернути увагу до цієї проблеми.
  • Перед відновленням сезону Динамо посідає другу сходинку з 36-ма очками. Відрив від лідера Шахтаря становить 14 пунктів.

Категорії