Оголошено конкурс на створення передачі "Тревел Україною" для телеканалу UA: КУЛЬТУРА

Оголошено конкурс на створення передачі "Тревел Україною" для телеканалу UA: КУЛЬТУРА

Оголошено конкурс на створення передачі "Тревел Україною" для телеканалу UA: КУЛЬТУРА

Суспільний мовник оголосив мистецький конкурс на виробництво культурологічної телевізійної передачі "Тревел Україною", яка має вийти в ефір телеканалу UA: КУЛЬТУРА восени цього року.

Для участі у конкурсі кандидати мають заповнити форму реєстрації та подати необхідні документи в період з 14 травня 2021 року по 7 червня 2021 року.

До розгляду приймаються пропозиції на виробництво, за результатами реалізації яких до 1 грудня 2021 року має бути створено один сезон телепередач: 12 випусків хронометражем близько 48 хвилин кожен. Щонайменше 4 випуски мають бути створені до 15 жовтня 2021 року — орієнтовної дати прем’єри програми.

"Карантинні обмеження перевідкрили для нас подорожі Україною та підвищили привабливість внутрішнього туризму — виявилося, що мандрувати можна не тільки у Львів, Одесу, Київ чи Кам’янець. Важливий факт, що має зробити цей проєкт брендотворчим саме для телеканалу UA: КУЛЬТУРА: для багатьох українців подорожі — це не самі прогулянки вулицями інших міст та модні ресторани (хоча куди ж без них), а й неодмінні відвідини музеїв та культурних пам’яток. Певен, що наша відкритість до найкращих пропозицій ринку дозволить спільно створити якнайякісніший продукт для аудиторій Суспільного мовника", — виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук'ян Галкін.

Мистецький конкурс відбудеться у три етапи: попередній відбір, пітчинг та захист проєктів.

Оплата робіт буде здійснюватися післяплатою за кожним з етапів, визначених у договорі з переможцем конкурсу.

Детальніше з умовами проведення мистецького конкурсу можна ознайомитися у положенні.

Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте за адресою [email protected].

Нагадаємо, раніше Суспільний мовник оголосив переможців мистецьких конкурсів на виробництво контенту для дітей і підлітків.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше