"Випередили на 0.363 секунди". Харківські велогонщики здобули "бронзу" на Кубку Націй в Гонконзі kharkivoda.gov.ua

Бронзові медалі на першому етапі змагань з велоспорту на треку Кубку Націй здобули харківські велогонщики Богдан Данильчук, Владислав Денисенко та Єгор Коробов.

Змагання розпочалося 13 травня в Гонконзі, повідомляє пресслужба Харківської обладміністрації.

У чоловічому командному спринті українська команда з харківських спортсменів посіла трете місце.

"Випередили на 0.363 секунди". Харківські велогонщики здобули "бронзу" на Кубку Націй в Гонконзіkharkivoda.gov.ua

У кваліфікації Богдан Данильчук, Владислав Денисенко та Єгор Коробов показали четвертий результат, а у півфіналі поступилися японській професійній команді, яка в підсумку стала переможцем цих перегонів. "Срібло" здобула команда з Іспанії.

У бронзовому фіналі харківські спортсмени випередили збірну Малайзії на 0.363 секунди і стали призерами цього етапу Кубку Націй.