Євробачення: відомий результат тесту на Covid-19 солістки Go_A Катерини Павленко

Євробачення: відомий результат тесту на Covid-19 солістки Go_A Катерини Павленко

Євробачення: відомий результат тесту на Covid-19 солістки Go_A Катерини Павленко Facebook, Go-A

Став відомим результат ПЛР-тесту солістки Go_A Катерини Павленко, яка занедужала 12 травня. Про це повідомила голова української делегації Оксана Скибінська на сторінці "Євробачення" на Facebook.

"Ура! Ми щойно дізналися результат — у Катерини Павленко негативний результат ПЛР-тесту. Тож ми з повними силами повертаємось до активної підготовки: до репетицій, до шоу", – розповіла Скибінська.

На другій репетиції замість Павленко на сцену вийшла нідерландська вокалістка Емі ван Штайн (Emmie van Stijn). Як повідомляє наш кореспондент, Емі не знає української, але виконувала пісні Go_A під час технічних репетицій, тому досконально знає і номер, і танець: "Вони спеціально вчать ці пісні. У кожної країни-учасниці Євробачення є свій статист, щоб детально прорепетирувати номер".

Нагадаємо, що перший півфінал Євроабчення-2021 відбудеться 18 травня.

Що відомо

  • 2 квітня стало відомо, що на "Євробачення 2021" дозволили пустити 3500 глядачів — їм доведеться зробити тест.
  • "Євробачення 2021" відбудеться 18-22 травня в Роттердамі. Нідерланди отримали право приводити конкурс після перемоги представника своєї країни Дункана Лоуренса в 2019 році.
  • Раніше визначили, в якому порядку будуть виступати учасники. Представники України — гурт Go_A — вийдуть на сцену у першому півфіналі конкурсу 18 травня. Порядковий номер їх виступу — 15.
  • 9 березня Go_A презентували кліп на оновлену пісню "SHUM". Журі у складі Джамали, Євгена Філатова, Руслана Квінти, Ярослава Лодигіна та Дмитра Хоркіна одноголосно обрало її з трьох запропонованих гуртом пісень.
  • У конкурсі участь візьмуть представники 39 країн, та не всі зможуть приїхати до Роттердама. Представниця Австралії — співачка Montaigne не приїде на конкурс. Тому покажуть її резервне відео виступу.
  • Зовнішньо сцена арени Ahoy не змінилася з минулого року, проте стала технічно досконалішою. Цього року екран буде відкриватися по-особливому, його ширина 52 метри, а висота — 12 метрів.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше