Роман Яремчук забив гол у переможному матчі "Генту". Це його 25 результативна дія у чемпіонаті KAA Gent

Форвард збірної України забив 19-й м'яч у сезоні.

Український нападник "Гента" Роман Яремчук відзначився голом у матчі чемпіонату Бельгії проти "Остенде". Цей м'яч став для нього 19-м у місцевій першості.

Яремчук вийшов у стартовому складі "Гента" на матч проти "Остенде" і відзначився у першому таймі. На 14-й хвилині українець обігрався з Алессіо Кастро-Монтесом, отримавши від нього пас на хід та потужним ударом першим дотиком вразив ворота суперника.

Матч проти "Остенде" Яремчук дограв до кінця. Проте більше результативних дій українець не виконав, а гра закінчилася з рахунком 2:1.

Яремчук продовжує йти на четвертому місці у списку найкращих бомбардирів чемпіонату. Лідер у цьому показнику - форвард "Генка" Пол Онуачу - забив 32 м'ячів.

• 5-7. Юма Сузукі ("Сент-Трейден) - 17

Для Яремчука гол у матчі проти "Остенде" став восьмим у 2021 році. Сім м'ячів він забив у поєдинках чемпіонату Бельгії, а ще один - у Кубку.

Загалом Яремчук у чемпіонаті зробив 25 результативних дій. Крім 19 голів, українець записав собі у доробок ще шість результативних передач.

Як Роман Яремчук проводить сезон за "Гент"?

• Яремчук - другий гравець "Гента" за кількістю матчів, зіграних у старті в чемпіонаті Бельгії. Він відіграв усі 31 поєдинків з перших хвилин, більше - лише Кастро-Монтес, який асистував йому проти "Остенде" (34).
  • Українець - найкращий бомбардир "Гента" у сезоні 2020/21. На його рахунку 22 матчі у всіх турнірах, найближчий переслідувач - Кастро-Монтес забив лише шість м'ячів.

Крім Яремчука, у поєдинку проти "Остенде" зіграли ще два українці - Роман Безус та Ігор Пластун.

Безус намагався вдруге поспіль закінчити матч із результативною дією - у попередньому поєдинку він відзначився голом проти "Стандарда". Проте відзначитися знову українцеві не вдалося. А от Пластун уперше з 8 березня вийшов на поле, отримавши більше 10 хвилин ігрового часу після виходу на заміну.

• Попереду у "Гента" три матчі чемпіонату Бельгії - проти "Остенде", "Стандарда" та "Мехелена".
  • "Гент" після перемоги піднявся на друге місце у турнірній таблиці другої четвіркиПереможець другої четвірки боротиметься з найгіршою командою першої четвірки за місце в Лізі конференцій, маючи 29 очок.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол