Семенов повернеться до складу чоловічої збірної України з біатлону. Він пропустив сезон 2020/21

Семенов повернеться до складу чоловічої збірної України з біатлону. Він пропустив сезон 2020/21

Семенов повернеться до складу чоловічої збірної України з біатлону. Він пропустив сезон 2020/21 Biathlon.com.ua

Український біатлоніст готовий відновити підготовку із командою.

Біатлоніст збірної України Сергій Семенов готовий повернутися у команду. Спортсмен розповів, що найближчим часом розпочне підготовку до наступного сезону у складі чоловічої збірної України.

Востаннє Семенов змагався на етапах Кубка світу ще у сезоні 2019/20. Останньою гонкою за участю біатлоніста став спринт у Контіолагті (81-е місце), який відбувся у середині березня 2020-го.

З того часу Семенов взяв участь лише у кількох гонках літнього чемпіонату України з біатлону. Проте сезон 2020/21 біатлоніст пропустив повністю через хворобу, яка вимагала тривалого процесу відновлення.

32-річний біатлоніст розповів у коментарі федерації біатлону України про стан здоров'я після хвороби. За його словами, він одужав і готовий відновити підготовку у складі команди.

"На даний момент курс відновлення завершено. Прогноз позитивний, вже готовий разом з командою відновити тренування в звичному режимі", - повідомив Семенов.

Також біатлоніст розповів про те, чому насправді пропустив увесь сезон. Семенов наголосив, що попри хворобу хотів розпочати підготовку до січневих стартів, проте через падіння під час одного із тренувань був змушений продовжити відновлення.

"У листопаді погіршилось самопочуття, аналізи та кардіограма погіршились. Пройшов обстеження в Україні на предмет проблем з серцем. На щастя, побоювання не підтвердились. Пізніше аналізи крові показали перенесений мононуклеоз. З цим діагнозом відправився готуватись до січневих стартів у Швейцарію. Невдале падіння і от "приїхали" - зламаних два ребра".

"Через чотири дні вже крутив педалі на велотренажері, а через тиждень повернувся на лижі. Після перших прискорень знову почали проявлятись симптоми, як у листопаді. У результаті довелось повернутись додому. Пройшов ще кілька обстежень, у тому числі в клініці імунології, де знайшли ще активні віруси. Імунітет був практично на нулі, не здатен протистояти найменшому вірусу".

До сезону 2021/22 Семенов має готуватися у складі команди "А" збірної України з біатлону. Головний тренер чоловічої збірної Юрай Санітра раніше наголошував, що надасть таку можливість біатлоністу.

Сергій Семенов: що відомо

  • Найкращим сезоном Семенова є виступи у 2015/16 роках. У загальному заліку Кубка світу він посів 21-е місце.
  • У сезоні 2014/15 Семенов став переможцем заліку в індивідуальних гонках. Там він двічі займав місце на подіумі (друге місце в Естерсунді та третє у Голменколлені), а також фінішував п'ятим у заключній гонці в Контіолагті.
  • Сергій Семенов - 2-разовий призер чемпіонатів світу з біатлону. У 2011 році він здобув "бронзу" у чоловічій естафеті, а у 2016-му став бронзовим призером спринтерської гонки.
  • Семенов двічі у кар'єрі здобував перемоги на міжнародних стартах. У 2013 році він став чемпіоном Європи в індивідуальній гонці, а у 2019-му виграв коротку індивідуальну гонку на етапі Кубка IBU в Обертілліаху.
  • В останньому для себе сезоні 2019/20 Семенов здобув "срібло" на етапі Кубка світу в Нове-Место у чоловічій естафеті.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів