Стало відомо, хто очолить Чернігівську РДА

Стало відомо, хто очолить Чернігівську РДА

Стало відомо, хто очолить Чернігівську РДА
ФОТО: Google.com

Василь Тройна може очолити Чернігівську районну державну адміністрацію. Його кандидатуру погодив Кабмін 12 травня.

У коментарі Суспільному Василь Тройна сказав, що посаду йому запропонували люди з Кабміну. Хто саме – не уточнив.

«Мені сказали, з вашим досвідом можете спробувати. Я подумав і погодився. Тим паче є ідеї, як розвивати регіон», – сказав він.

Про перші кроки на посаді розповів так:

«Перше – налагодження здорової комунікації між головами територіальних громад, державною районною адміністрацією, районною радою. Як в армії кажуть, будь-який успіх залежить від злагодженості підрозділів.
Спочатку зберемося з головами ОТГ для знайомства. А потім перейдемо в практичну площину. Вивчимо проблематику територіальних громад і будемо корегувати план розвитку. Будемо залучати макро, мікро-інвестора»

З його слів, в планах активно залучати молодь.

Василю Тройні 48 років, родом він з Корюківки.

Згідно з електронною декларацією, він має дружину та трьох дітей.

Володіє земельною ділянкою площею 1200 квадратних метрів у селі Луб’янка, що на Київщині. Автомобіля не задекларував, але на дружину записаний автомобіль КІА SPORTAGE 2007 року випуску.

Має у власності 40% фірми ТОВ «Акробат» та є її кінцевим бенефіціарним власником. Згідно з youcontrol, товариство займається орендою автомобілів, спортмайданчиків та організацією заходів відпочинку.

За минулий рік отримав 40 000 гривень зарплати в Державному підприємстві Інформаційні судові системи та 8 546 компенсаційних виплат від управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації.

Для порівняння, його дружина отримала більше півтора мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності за минулий рік.

Нагадаємо, 4 листопада колишнього голову Чернігівської РДА Сергія Журмана затримали за підозрою в отриманні 10 тисяч доларів хабара.

26 березня Журмана звільнили з-під домашнього арешту під особисте зобов’язання. Суд розглядатиме його справу 21 травня.

Читайте також:

До Чернігова приїхав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль

На початок