Олександр Зінченко виграв дев'ятий трофей за "Манчестер Сіті" – утретє став чемпіоном Англії AP Images

Тепер він ділить перше місце серед україців за кількістю виграних титулів у Європі.

Клуб "Манчестер Сіті" достроково став чемпіоном Англії з футболу - за три тури до завершення сезону відрив команди над найближчим конкурентом ("Манчестер Юнайтед") складає 10 очок. Для "Сіті" - це третє чемпіонство за останні чотири роки.

Саме чотири роки у складі команди перебуває українець Олександр Зінченко, відтак для нього це теж третій титул чемпіона Англії. А загалом у складі "Манчестер Сіті" уже дев'ятий.

Усі трофеї Олександра Зінченка в "Манчестер Сіті"

• Чемпіон Англії: 2017/2018, 2018/19, 2020/21
  • Кубок Англії: 2018/19
  • Кубок Англійської ліги: 2017/18, 2018/19, 2019/20, 2020/21
  • Суперкубок Англії: 2019/20

За кількістю трофеїв в європейських турнірах (топ-5 найсильніших ліг, а також єврокубки) серед українських футболістів Зінченко зрівнявся з Анатолієм Тимощуком - вони ділять перше місце (дев'ять титулів). На третьому місці Андрій Шевченко - вісім.

Як відіграв Зінченко у сезоні АПЛ 2020/21

• Уже встановив особистий рекорд за кількістю проведених хвилин - 1 294. Виходив на поле у 18 матчах (13 разів в основі).
  • Відіграв у 17 матчах АПЛ з останніх 21, до того - лише один вихід на поле у 14 турах.
  • Після Нового року Олександр став гравцем основної ротації "Манчестер Сіті", до того він грав лише в кубкових матчах.

Загалом у кар'єрі за "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко уже відіграв 97 матчів. У сезоні 2020/21 "Сіті" ще зіграє чотири поєдинки: позначку в 100 ігор українець може перетнути ще до завершення сезону.

Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол