118 шкіл Запоріжжя повернулись до очного навчання

118 шкіл Запоріжжя повернулись до очного навчання

118 шкіл Запоріжжя повернулись до очного навчання Суспільне Запоріжжя

У 118 запорізьких навчальних закладах 11 травня повернулися до очного навчання. Зокрема, у 15 загальноосвітній школі за парти сіли понад 1050 учнів.

Від сьогодні в коридорах загальноосвітньої школі №15 велелюдно. Учні 1 -11 класів повернулися до очного навчання. Директорка школи Оксана Кириченко розповідає: наразі з різних причин відсутні 67 дітей, із них ніхто не хворіє на коронавірус.

"У нас в кожному коридорі є засоби дезінфекції, в класних кімнатах є засоби дезінфекції. Тут є лінії, за якими з правого боку діти повинні ходити й у нас відкриті всі три виходи, щоб діти не дуже зустрічалися, коли вони вранці заходили до школи. Діти в коридорах перебувають в масках і заходять до шкіл в масках, а в класній кімнаті вони без маски. Діти початкової школи взагалі без маски."

Школи Запоріжжя повернулись до очного навчанняСуспільне Запоріжжя

Оксана Кириченко, директорка ЗЗШ №15

Перевіряти знання школярів, які вони здобули під час дистанційного навчання сьогодні не будуть, – зазначила Оксана Кириченко: "У нас є графік контрольних робіт і ми побудували цей графік таким чином, щоб було в один день не більше ніж 2 контрольних роботи."

Учень 11-го класу Артем Приходько каже, що зрадів виходу Запоріжжя з "червоної зони": "Звісно, ходити до школи мені подобається, адже це спілкування. В будь-якому випадку тобі допомагають більше та інформація сприймається краще. Погано виходить працювати у команді дистанційно, адже додатки не дозволяють це. А у школі це можливо."

Школи Запоріжжя повернулись до очного навчанняСуспільне Запоріжжя

Артем Приходько, учень ЗЗШ №15

"Насправді, я засмутилась, коли нам сказали, що ми будемо навчатися дистанційно тому, що нам залишилось зовсім мало часу для того, щоб навчатися у рідній школі, а ми майже не бачилися з вчителями та моїми однокласниками. Я вважаю, що набагато краще навчатися у школі", – каже учениця 11-го класу Анастасія Закарлюка.

Школи Запоріжжя повернулись до очного навчанняСуспільне Запоріжжя

Анастасія Закарлюка, учениця ЗЗШ №15

Вчителька Марія Завірова викладає історію для учнів 6-11 класів. Під час навчання молодших дітей в онлайн режимі, у неї виникли певні труднощі.

"Тут є як плюси, так і мінуси. Є багато можливостей. Я до кожного уроку готувала презентацію. Я набагато більше цікавого матеріалу могла дітям продемонструвати, ніж під час звичайного уроку, а так звісно ж важко. Важко, тому що не завжди є зворотній зв’язок. Не всі можуть швидко розв'язувати проблему з підключенням."

Школи Запоріжжя повернулись до очного навчанняСуспільне Запоріжжя

Марія Завірова, вчителька історії ЗЗШ №15

Близько 920 учнів зі 118 Запорізьких шкіл нині хворіють, з них 20 на коронавірус,про це повідомив директор Департаменту освіти та науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук.

"На фоні 66 тисяч учнів – це невеликі цифри. Для очного навчання в нас зроблено було все. І сьогодні, я нагадаю почалися заняття в усіх школах та класах (закритих класів немає). В усіх школах працюють їдальні, вчителі працюють, діти сидять за партами."

Навчальний рік у школах Запоріжжя завершиться наприкінці травня. Нагадаємо, за наказом Міністерства освіти та науки України учні загальної середньої освіти в цьому році не будуть складати Державну підсумкову атестацію. Для випускних класів буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання, основна сесія якого почнеться з 21 травня.

Читайте також: У Запорізькій області абітурієнти складатимуть ЗНО у 77 пунктах
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди