Козлова дотисла суперницю та вийшла в 1/8 фіналу турніру ITF в Іспанії

Козлова дотисла суперницю та вийшла в 1/8 фіналу турніру ITF в Іспанії Jimmie48

Українська тенісистка далі цієї стадії поки що не проходила в 2021 році.

Катерина Козлова після поразки на "челленджері" у Франції відправилася до Іспанії. Там розпочався ґрунтовий турнір серії ITF.

Виступи на турнірі в Іспанії Козлова розпочала в основній сітці. Її першою суперницею стала японка Тіхіро Мурамацу, яка грала проти Еліни Світоліної у матчевій зустрічі між Україною та Японією на Кубку Біллі Джин Кінг.

Щодо Козлової, то вона раніше із Мурамацу не зустрічалася. Японська тенісистка перед виступами в Іспанії мала серію із трьох матчів поспіль без перемог. І в зустрічі проти українки ця негативна серія зросла.

Як Козлова зіграла проти Мурамацу?

Українській тенісистці вистачило двох сетів для того, щоб пройти японку. Проте сам матч виявився досить напруженим - для перемоги українці знадобилося понад дві години.

Ключовим моментом першого сету став гейм за рахунку 3:3 на подачі Мурамацу. Козлова змогла зробити брейк, який став єдиним у першій партії, завдяки чому виграти сет.

У другому сеті тенісистки частіше помилялися під час геймів на власних подачах. Українка вийшла вперед на старті, проте дозволила Мурамацу зробити брейк у відповідь за рахунку 3:2. А за рахунку 4:4 тенісистки не взяли три гейми поспіль на власних подачах, два - на розіграшах японки.

У підсумку Козлова виграла і другу партію. Однак не одразу: ведучи в рахунку 40:0 на власній подачі, вона дозволила японці відіграти два матч-боли.

ITF. Іспанія, перший раунд

Катерина Козлова (Україна) - Тіхіро Мурамацу (Японія) 2:0 (6:4, 7:5)

• Наступною суперницею Козлової стане переможниця протистояння між італійкою Джессікою Пієрі та угоркою Тімеєю Бабош.
  • Якщо Козлова пройде наступну суперницю, то уперше за півтора року подолає стадію 1/8 фіналу. Востаннє українці це вдавалося ще у вересні 2019-го - тоді вона змагалася на турнірі WTA 250 у Наньчані.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів