19-річний українець виступить у престижній серії гонок International GT Open. Хто він і де змагався

19-річний українець виступить у престижній серії гонок International GT Open. Хто він і де змагався

19-річний українець виступить у престижній серії гонок International GT Open. Хто він і де змагався Ivan Peklin

П'ятиразовий чемпіон України та переможець гонки у Формулі-4.

19-річний український гонщик Іван Пеклін змагатиметься у гоночній серії International GT Open - престижному турнірі, заснованому у 2006 році в Іспанії.

Пеклін займається автоспортом з самого дитинства - впродовж 12 років. Він вже встиг п'ять разів перемогти у чемпіонаті України з картингу, а також стати наймолодшим чемпіоном в історії українського автоспорту у серії KZ2Клас картингу, у якому використовуються 2-тактні двигуни з водяним охолодженням. Об'єм двигунів складає 125 кубічних метрів.

У 2020 році Пеклін змагався у французькому чемпіонаті Формули-4. І навіть здобув перемогу - у другій гонці другого етапу українець випередив всіх своїх конкурентів.

У квітні Пеклін приєднався до гоночної серії International GT Open, у якій пілоти змагаються за кермом модифікованих спорткарів. Він проходив тестові заїзди у складі команди Lazarus. А у травні підписав із нею контракт.

"Радий повідомити, що цього року буду їздити на International GT Open з командою "Лазарус". Для мене честь ділити Bentley Continental GT3 із Джорданом Пеппером. Упевнений, ми здатні показати високі результати на трасі", - написав Пеклін.

Гоночна серія International GT Open представлена автомобілями специфікації FIA GT3. У минулому сезоні один із пілотів команди 19-річного українця - швейцарець Яннік Меттлер - розділив четверте місце у загальному заліку змагань.

Team LazarusTeam Lazarus

У 2021 році за перемогу в International GT Open боротимуться 20 команд. Вони візьмуть участь у семи гонках, перша з яких відбудеться 16 травня у Франції.

Що відомо

  • У 2020 році переможцем International GT Open стала іспанська команда Teo Martin Motorsport у складі двох португальських гонщиків - Енріке Чавеса та Мігеля Рамоса.
  • Партнер Пекліна - 24-річний південноафриканець Джордан Пеппер - є переможцем гонки Bathurst 12 Hour. Там він виступав у складі команди Bentley Team M-Sport.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів