Підсумкова турнірна таблиця УПЛ 2020/21: хто на якому місці фінішував

Підсумкова турнірна таблиця УПЛ 2020/21: хто на якому місці фінішував ФК "Динамо"

Результати сезону 2020/21.

Сезон Українському Прем'єр-ліги завершено. За результатами 26 турів визначився чемпіон, призери, учасники єврокубків, а також клуб, що вилетів з найвищого дивізіону чемпіонату України.

Сезон 2020/21 складався з 26 турів, у ньому змагалися 14 клубів, які зіграли по два кола. На відміну від попередніх сезонів, не було розподілу на дві групи за результатами двох кіл.

Уже в наступному сезоні УПЛ планує повернутися до формату з 16 команд, відповідно, одна команда за результатами цього чемпіонату вилітала в Першу лігу (а три підіймуться звідти).

Турнірна таблиця УПЛ сезону 2020/21

1. "Динамо" - 65 очок (20 перемог, 5 нічиїх, 1 поразка), різниця м'ячів - "+44"
  2. "Шахтар" - 54 очки (16, 6, 4), "+35"
  3. "Зоря" - 50 очок (15, 5, 6), "+22"
  4. "Колос" - 41 очко (10, 11, 5), "+10"
  5. "Ворскла" - 41 очко (11, 8, 7), "+7"
  6. "Десна" - 38 очок (10, 8, 8), "+6"
  7. "Дніпро-1" - 30 очок (8, 6, 12), "-2"
  8. "Львів" - 29 очок (8, 5, 13), "-26"
  9. "Олександрія" - 29 очок (8, 5, 13), "-4"
  10. "Рух" - 28 очок (6, 10, 10), "-12"
  11. "Маріуполь" - 26 очок (6, 8, 12), "-14"
  12. "Інгулець" - 26 очок (5, 11, 10), "-15"
  13. "Олімпік" - 22 очка (6, 4, 16), "-20"

• 3. Анатолій Нурієв ("Минай") - 10 голів

За системою "гол + пас" найкращим в УПЛ став Віктор Циганков - 16 результативних дій (12 голів + 4 ассисти).

Що відбулося в цьому сезоні

• "Динамо" уперше за 5 років виграло чемпіонат України. Це 16 чемпіонство клубу, кияни залишаються найтитулованішими в Україні. Ось як це сталося.
  • "Шахтар" уперше за 16 років не виграв жодного трофею, а у новому сезоні команда отримає нового тренера. Луїш Каштру уже попрощався з клубом після останнього туру.
  • "Зоря" вдруге поспіль та втретє загалом виграла "бронзу" чемпіонату України.
  • У єврокубки вийшли топ-5 чемпіонату України. Для "Ворскли" - перший вихід в єврокубки за три роки, а "Колос" вдруге поспіль зіграє на євроарені.
  • Дебютантни УПЛ - "Рух", "Інгулець" та "Минай" - закінчили сезон в нижній половині таблиці. На останньому місці - "Минай", який і вилетів з УПЛ в Першу лігу.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу