"Це до побачення". Тренер "Шахтаря" Луїш Каштру оголосив про відхід з клубу

"Це до побачення". Тренер "Шахтаря" Луїш Каштру оголосив про відхід з клубу

"Це до побачення". Тренер "Шахтаря" Луїш Каштру оголосив про відхід з клубу Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Він відпрацював два роки.

59-річний тренер Луїш Каштру оголосив про припинення роботи з донецьким "Шахтарем" за підсумками сезону 2020/21. Про це він заявив у коментарі студії "Тур Online" після останнього туру УПЛ.

У цьому матчі "Шахтар" мінімально обіграв "Інгулець" - 1:0, закінчивши сезон чемпіонату України на другому місці.

У Луїша Каштру закінчився контракт, який був підписаний терміном на два роки. Продовжувати співпрацювати клуб та тренер не будуть.

"Це до побачення, це аналіз. Не можу зараз зробити більш глибокий аналіз, потрібно значно більше часу. Хочу побажати "Шахтарю" щастя, перемог, привітати президенту за ту сміливість, яка у нього є, щоб розвивати такий проєкт. Для мене велика честь - бути частиною "Шахтаря". Це до побачення, але зі щасливою душею. Я провів тут два роки: завжди викладався, підключався до проєкту, завжди старався його реалізувати, притримуватися кожного кроку", - заявив Каштру.

Каштру також подякував президенту, уболівальникам та усім, хто причетний до "Шахтаря". В останньому коментарі він багато уваги приділив темі перебудови команди, яка відбувалася упродовж останнього року.

Статистика Луїша Каштру в "Шахтарі"

  • Відпрацював два сезони 2019/20 та 2020/21. Виграв "золото" чемпіонату України 2019/20, вивів "Шахтар" до півфіналу Ліги Європи 2019/20.
  • 84 матчі - 51 перемога, 16 нічиї, 17 поразок (у середньому, 2.01 очка за гру).
  • Здобув єдиний трофей за два сезони - УПЛ 2019/20. Сезон 2020/21 - перший для "Шахтаря" без трофеїв за останні 14 років.

Інформація доповнюється...

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу